Might & Magic: Clash of Heroes – już wkrótce w google play!

Każdy maniak gier komputerowych zapewne zna wszelkie nowości, jakie wychodzą w tej dziedzinie. Oczywiście dla takich właśnie osób zapewne gra Might & Magic: Clash of Heroes nie jest obca. Dlatego nie trzeba tu zapewne dużo tłumaczyć, co to będzie. Każdy bowiem fan tej gry zna ją doskonale.

Jak wiadomo Might & Magic: Clash of Heroes została wydana na Nintendo DS w roku 2009, a już kilka lat później, dano HD remake’u na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3. Jednak w końcu gracze doczekają się momentu, kiedy gra ta właśnie pojawi się na Androida. W lutym bieżącego roku, Might & Magic: Clash of Heroes został oficjalnie ogłoszony jako pochodzące z urządzeń iOS. Jednak zanim będziemy mogli zagrać w tę grę w wersji na Androida, w swoim ogłoszeniu M & M: CH Publisher TagGames potwierdził PocketGamer, że gra zostanie wprowadzona na urządzenia z systemem Android na dzień „który zostanie ogłoszony”. Zatem musimy uzbroić się w cierpliwość.

 

Jeśli chodzi o samą grę, to jest to międzygatunkowy mix. Bowiem łączy w sobie elementy cRPG, z grą logiczną oraz strategiczną. Gracz musi bowiem wykonywać zlecane mu misje, musi uczestniczyć w walkach z przeciwnikami oraz rozwiązywać zagadki. Oczywiście poza trybem rozgrywki pojedynczej można będzie również zabawić się w multiplayer. Fabuła gry dzieli się na pięć epizodach. Gracz musi skompletować, zarządzać i rozwijać swoją drużyną. Można wybierać pomiędzy walecznymi rycerzami, szlachetnymi elfami, czarodziejami a demonami. Całość tworzy ponad 20-godzinną zabawę.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button