Agent: King Kong And Bond

Można by rzec, że gra nawiązuje do bardzo popularnego Agenta 007. Teraz staniemy przed niezwykłym wyzwaniem i wcielimy się w rolę króliczego James’a Bond’a. Będziemy musieli uratować pojmanego przez UFO agenta jakim jest King Kong.
Naszym zadaniem jest ukrywanie się przed strażnikami, hakowanie różnych komputerów oraz jak to na królika przystało – jedzenie dużej ilości marchwi. Głównym celem natomiast wykonując po drodze czynności, które wymieniłam powyżej, jest kraść, nie dać się złapać i oczywiście trafienie do wyjścia.

Utrudnieniem jest to, że królik nie wszędzie może przebywać. Otóż wbudowane są czujniki, które od razu wykryją intruza jakim jesteśmy my i włączą alarm, przez co od razu zostajemy złapani. Sterowanie jest bardzo proste. Otóż wskazujemy królikowi miejsce a on od razu wyrusza na miejsce jakie dla niego wybraliśmy. Postać wykonuje swój ruch szybko dlatego, żeby nie dać się złapać. Aby otworzyć drzwi musimy niespostrzeżenie dotrzeć do komputera i dojść do wyjścia.

Minusem jest to, że czasami pojawiają się błędy i nagle menu robi się czarne. Wtedy należy się cofnąć i wejść jeszcze raz w miejsce jakie chcemy. Własciwie na każdym kroku czekają na nas strażnicy, których radzę unikać. Czemu? Zostaniecie schwytani i co jeszcze jest okropne – usłyszycie bardzo nieprzyjemne dźwięki.

Polecamy!
Za darmo w Google Play.

Źródło: Droidek.pl

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button