Zombie Age – kolejna, dobra gra o zombie

Dawno nie było tutaj gry z zombiakami, prawda? Jakieś… kilka dni :) Trzeba więc to nadrobić, bo oczywiście mamy czym, a tym razem jest to Zombie Age. Standardowo „Zombie” w nazwie, bo gry tego typu są teraz bardzo popularne, a z tym słowem o wiele łatwiej o więcej pobrań.

Zasada jest jedna – niszczymy kolejne hordy zombie. Bronimy po prostu swojej posesji, bo dopadła nas inwazja. Bohater ubrany w odpowiedni strój wychodzi na podwórko, staje przed płotem i walczy. Nie możemy dopuścić do zniszczenia małego płotu, który nas chroni. Przegramy jeśli zostanie on zniszczony.

W grze znajdziemy zestaw broni, które możemy kupować za zdobywane pieniądze. Dostępna jest także broń snajperska. Musimy także dbać o stan naszej amunicji, którą również należy kupić. Do tego dochodzą także wszelkiego rodzaju upgrade’y, które również napędzają rozgrywkę.

Do zwykłych strzelb i pistoletów dochodzą także inne rodzaje broni, którymi są na przykład granaty czy możliwość wezwania posiłków w postaci helikoptera czy też innych ludzi. Na pewno okażą się oni pomocni w niszczeniu kolejnych nieumartych.

Sterowanie jest strasznie proste. Wystarczy klikać w odpowiednim miejscu na ekranie, konkretnie w kierunku, w którym chcemy strzelać. Oprawa graficzna jest dość dobra. Widać to na screenach. Muzyka i udźwiękowienie nie należą do najlepszych.

Mimo wszystko polecamy, bo gra zrealizowana jest z odpowiednią dawką humoru i wciąga w swój świat.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button