Caynax HIT – do ćwiczeń interwałowych

Smartfony mamy przy sobie właściwie wszędzie. Ich zadaniem jest ułatwiać nam życie. Coraz częściej używamy ich także podczas uprawiania wszelkiego rodzaju sportów, przez bieganie aż do górskiej jazdy rowerem. Przedstawiamy więc aplikację, która należy dokładnie do tej kategorii.

Cayax HIT ma dopilnować abyśmy odpowiednio prowadzili swój trening przedziałowy o wysokiej intenstywności. Ale czym właściwie on jest? To trening składający się z okresowych przedziałów ćwiczeń wysokiej oraz umiarkowanej intensywności. Aplikacja ta pomaga nam w planowaniu i przeprowadzaniu treningu.

W co więc wyposażona może być tego typu aplikacja? Pierwszą rzeczą jest harmonogram. Ustawiamy sobie godziny oraz daty treningów. Mamy możliwość włączenia sobie przypomnień, które zapobiegną pominięciu i zepsucia swojego cyklu treningowego. Możemy dodawać własne treningi, lub korzystać z gotowych, utworzonych już wcześniej.

Przechodząc do części właściwej, aplikacja odlicza i mówi nam kiedy mamy zwiększyć intensywność, kiedy zmniejszyć. Słowo „mówi” jest tutaj użyte poprawnie, bo aplikacja korzysta z TTS i mówi nam prawdziwym głosem.

Jeśli chodzi o sportowców, lub osoby, które ćwiczą w ten sposób, to na pewno będzie to aplikacja przydatna. Na pewno motywuje to do dalszych treningów i dalszej zabawy. Co ciekawe przed uruchomieniem aplikacji dostajemy komunikat, który uświadamia nam, że trenowanie na własną rękę może być niebezpieczne i powinniśmy skonsultować się z lekarzem.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button