Howdy! Zombie – gra w stylu vintage!

Ostatnio bardzo często na rynku pojawiają się gry z motywem zombie. Ventures Outblaze stworzyło kolejną grę z tej dziedziny. Tym razem postawiono na tworzenie w stylu vintage, który jest bardzo popularny.

W jedną spokojną noc nagle pojawiły się zombie. Zaczęły siać panikę wśród mieszkańców Palmton. Nie można tak tego zostawić. Trzeba walczyć! Jak? Musisz zebrać ludzi z miasteczka, bo sam przecież nie dasz rady. Zombie jest wiele i potrzebujesz wsparcia.
Na początku otrzymasz tutorial, który pokaże Ci jak poruszać się, walczyć oraz jakie zadania wykonywać do osiągnięcia celu.

Oczywiście nie zawsze uda nam się ujść z życiem. Lecz jest na to jedno niezwykłe rozwiązanie. Otóż od początku posiadasz pielęgniarkę, która co chwilę będzie uzdrawiać naszych bohaterów. Świetne jest to, że sama może zadawać ciosy zombiakom. W ten sposób szybko możesz osiągnąć nasz cel i jesteś pewien, że zombie cie nie zabije. Gdy jednak pielęgniarka zostanie zabita nasze szanse trochę maleją. W zespole mogą być maksymalnie 4 osoby – każda z innymi umiejętnościami. Gdy odniesiesz zwycięstwo dostaniesz pieniądze. Przydadzą ci się, gdy będziesz chciał umocnić swoją pozycję. Będziesz mógł kupić ulepszenia, dodatkowe moce.
Gra ma bardzo ładną grafikę, muzyka oddaje charakter tej produkcji.

Polecamy!
Za darmo w Google Play.

Źródło: Droidek.pl

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button