Rune Raiders – walcz w średniowiecznym klimacie!

Przenieś swoich ludzi, ożywiaj ich i walcz. Jest to bardzo prosta gra przygodowa, która zajmuje kilka sekund. Jednak krótki czas przejścia poziomu nie równa się słabej zabawie. Wręcz przeciwnie. Jest sporo zabawy, ponieważ cały czas trzeba na bieżąco określać strategię i dokonywać ważnych wyborów.

Na start dostajemy 500$ i 3 postacie do wyboru. W pierwszym etapie 3 postacie, które możemy wybrać kosztują łącznie 500$. Także na start możesz kupić 3 wojowników. Oczywiście nie musimy wybierać wszystkich naraz. Każda ma przypisaną odpowiednią moc. Postacie odblokowujemy po ukończeniu konkretnych poziomów. Ogólnie dostępnych jest 13 bohaterów, ale niestety plany krzyżuje nam ograniczony budżet.

Nasi wojownicy mają różne umiejętności. Niektórzy np. strzelają do nas z daleka.

Poruszamy się po określonej drodze (czasem jest zwężona po boku)i możemy przesuwać swoich bohaterów tak, by pokonać rywali. Pierwszy etap ma 20 poziomów, ale jest jeszcze drugi. Gra posiada także tryb survivalu.
Problemem jest to, że możemy cały czas wracać do początkowych poziomów i zarabiać pieniądze. Myślę, że jest to zrobione po to, aby jak najbardziej zadowolić graczy.
Bardzo podoba mi się muzyka, dlatego iż wprowadza w średniowieczny klimat.

Gra nie powala, lecz tak jak pisaliśmy wcześniej,  już na początku jest wiele zabawy.

Polecamy!
Za darmo w Google Play.

Źródło: Droidek.pl

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button