NumberOne Brain – świetna gra testująca spostrzegawczość i refleks

NumberOne Brain to bardzo prosta gra. Mimo wszystko przyciąga ona na wiele czasu dzięki swoim prostym zasadom i możliwości działania bez najmniejszego kłopotu na każdym sprzęcie.

Jakie są więc zasady? Do góry wyświetlają nam się prostokąciki, na których to znajdują się przeróżne liczby. Na samym dole pojawia się także jedno dodatkowe pole. Ono również ma określoną liczbę. Naszym zadaniem jest wybraniem tej samej spośród wyświetlonych do góry. Proste, nieskomplikowane, a przynosi strasznie dużo zabawy.
Wszystko to musimy wykonywać w określonym czasie, który możemy sobie dodać po wykonaniu małego combo, a konkretniej 10 kolejnych trafionych przyporządkowań.
Oczywiście zbyt łatwo nie może być i z czasem po prostu mamy np. liczbę 22, a do góry 222, 2, 22 i kilka innych. O pomyłkę nietrudno. Prawdziwe schody zaczynają się jednak, gdy dojdą do tego kształty.

Oprawa graficzna jest prosta, a mimo to bardzo ładna. Podobnie wygląda sprawa udźwiękowienia. Jest ona doskonale dobrana do rozgrywki.

Polecamy grę właściwie tylko z jednego powodu. Chodzi tu o grywalność. Jeśli o to chodzi, to jest naprawdę świetnie. Staramy się być coraz lepsi, a to za sprawą ocen mózgu, które dostajemy oraz wynikom liczonych w punktach. Napędzają nas także potrzeby zdobywania nowych rzeczy, w tym wypadku są to kolejne levele, a nie achievementy jak w wielu produkcjach

Za darmo w Google Play oraz App Store.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button