Aplikacje dla fanów seriali

W kolejnym odcinku „Operacji: Aplikacji” tradycyjnie przygotowano dla nas cztery programy.
Angelika zaczęła od LubimyCzytać – mobilnej wersji serwisu społecznościowego dla miłośników książek. Podstawową funkcją tego programu jest dodawanie i odnajdywanie tytułów. Możemy to zrobić za pomocą wyszukiwarki, poprzez sfotografowanie okładki lub zeskanowanie kodu kreskowego. Jeżeli tylko faktycznie lubicie czytać, to społecznościowe opcje tej apki pomogą Wam znaleźć ciekawe tytuły oraz poznać ludzi o podobnym guście. Wadą aplikacji może być jednak to, że w dużym stopniu jest zależna od swojej internetowej wersji.

Moredays HD to z kolei połączenie wirtualnego kalendarza, książki kontaktowej, notatnika i menedżera zadań w jednym. Ta aplikacja w prosty sposób może nam pomóc w planowaniu naszego czasu. Co więcej, to organizer, którego twórcy zadbali o naprawdę efektowny design.

screen5
A jakie programy spotkały się tym razem w pojedynku? Myślę, że fani seriali dobrze znają sytuację, w której odcinek lub co gorsza cała seria kończy się w najmniej odpowiednim momencie. A na kolejne przygody bohaterów niestety musimy poczekać. Jak długo? Między innymi właśnie na to pytanie odpowiedzą nam aplikacje z pojedynku. Poza tym, Twee i Cliffhanger, można określić jako kompendia wiedzy o serialach. Który program zwyciężył?

Kolejne apki będą na Was czekały w przyszłym tygodniu! A tymczasem – miłego oglądania!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button