Pojedynek programów do tworzenia planów lekcji

W kolejnym odcinku Operacji: Aplikacji Angelika porównała dwa programy do tworzenia planów zajęć, które przydadzą się zarówno uczniom, studentom, jak i nauczycielom. Oprócz tego zaprezentowała nam Musycoryginalną aplikację do komponowania muzyki oraz Homestylermobilne narzędzie do aranżacji wnętrz.

W App Store znajdziemy mnóstwo aplikacji do tworzenia muzyki, ale prawdopodobnie tylko Musyc pozwoli nam komponować utwory poprzez rysowanie kolorowych animacji. Przy komponowaniu naszego pierwszego własnego dzieła, warto skorzystać z samouczka. Objaśni on jak poprzez rysowanie linii czy upuszczanie na nią figur geometrycznych możemy tworzyć muzykę. Każdy kształt ma bowiem inny dźwięk, który dodatkowo możemy zmieniać i modyfikować.

screen6

Homestyler to zaś program stworzony po to, by pomóc nam wyobrazić sobie jak mogłyby wyglądać wnętrza naszych mieszkań czy domów. Dzięki niemu przetestujemy różne pomysły bez przesuwania mebli i wydawania jakichkolwiek pieniędzy. Aplikacja świetnie prezentuje się na tablecie, ale uprzedzam, że ten musi dysponować naprawdę sporą mocą obliczeniową.

A co czeka na nas w programowym pojedynku? Zarówno uczniowie, jak i studenci powrócili już do naukowych zmagań. Jeśli jeszcze nie znaleźliście aplikacji, która pozwala na tworzenie czytelnych planów zajęć, to może zainteresuje Was starcie programów My Class Schedule i Plan lekcji Deluxe. Najlepiej przetestujcie oba i zdecydujcie się na ten, który uznacie za wygodniejszy.

Nowe apki już za tydzień!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button