NinJump Rooftops – runner na dachu

Nie graliście dawno w dobrego runnera? Przestawiam Wam NinJump Rooftops – świetną aplikacje z tej kategorii, która uświetni każdą wolną chwilę. W roli głównej – Ninja biegający po dachach wioski i zbierający złote monety, które następnie może wydać na ulepszenia w sklepie. Łap wiewiórki, omijaj ogień i latające noże i baw się świetnie.

Gierek z Ninja w tytule jest bardzo dużo. Trudno jednak o taką, która jest na wysokim poziomie zarówno pod względem grywalności, jak i efektów audiowizualnych. Na szczęście udało nam się wyłapać NinJump Rooftops – jesteście ciekawi co wyjątkowego znajdziecie w produkcji? Jak przystało na runnera, opisywana produkcja polega na tym, by dobiec jak najdalej jesteśmy w stanie. Do naszej dyspozycji oddano ciekawe otoczenie, w którym przyjemnie i bez zmęczenia oczu można spędzić kilkadziesiąt minut. Co więcej – postacią steruje się bez zarzutu. To tyle, jeżeli chodzi o podstawy.

Biegając po dachach możemy wykonywać pojedyncze, lub podwójne skoki. Te drugie charakteryzują się dużo większą długością lotu niż normalne podskoki. Skoro pędzimy po dachach, musimy zwracać uwagę na to, by z nich nie spaść. To nie jest jedyne utrudnienie w grze. Twórcy aplikacji zapewnili szereg przeszkadzajek, które skutecznie utrudniają grę. W NinJump Rooftops znajdziemy po drodze rozpalone ogniska, postaci rzucające w nas dziwnymi nożami, oraz wiele innych. My jedynie kolekcjonujemy wiewiórki :). Szczerze polecam.

Pobierz NinJump Rooftops za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button