Combombo – bardzo sympatyczna i kolorowa gra

Za naszymi oknami znów robi się piekielnie gorąco i, oczywiście, nie zamierzamy na to w żaden sposób narzekać. Chcemy natomiast podpowiedzieć Wam,  w co możecie sobie trochę pograć w upalne dni, kiedy raczej nie ma się ochoty na używanie jakichś skomplikowanych i rozbudowanych produkcji. Wczoraj przedstawialiśmy Wam Slice Ice, natomiast dzisiaj przygotowaliśmy dla Was Combombo.

Ciężko tak naprawdę określić, kim jest główny bohater gry z tego wpisu. Twórcy Combombo stworzonego przez siebie jegomościa nazwali Bombo i przedstawili go jako „istotę nieznanego pochodzenia”. Nie będziemy zatem zmieniali koncepcji autorów gry i nie przypiszemy zwierzaczka z kapeluszem do grupy konkretnych mieszkańców naszego Wszechświata. Zajmiemy się natomiast tym, czym powinniśmy, czyli omówieniem głównych cech gry od Wales Interactive.

Zadanie gracza w Combombo nie jest skomplikowane. Polega bowiem jedynie na unikaniu i niszczeniu kolorowych kulek spadających na sterowaną przez nas istotę. Na pierwszy rzut oka może Wam wydawać się, że nie ma sensu pobierać opisywanej przez nas gry, gdyż przeznaczona jest ona dla dzieci. Nic bardziej mylnego. Poziom trudności w Combombo może i najwyższy nie jest, ale określenie go dziecinnym byłoby – naszym zdaniem – grubą przesadą.

Programiści z Wales Interactive w swoim kolorowym produkcie mobilnym przygotowali kilka trybów rozgrywki. W jednym z nich trzeba zdobyć jak najwięcej punktów w określonym czasie, w kolejnym musicie jak najdłużej przetrwać na planszy, natomiast w jeszcze innych wraz z postępem gracza kulki zaczynają się poruszać coraz szybciej albo po prostu jest ich coraz więcej.  Jednym słowem, dla każdego, coś miłego.

Jeśli chodzi o oprawę graficzną, to w na pewno na tę w Combombo narzekać nie można. Wygląda bowiem ona nie tylko bardzo ładnie, lecz także nie jest przesadnie wymagająca, dzięki czemu w produkt  Wales Interactive można grać na naprawdę sporej ilości urządzeń.

Jeżeli macie ochotę postrzelać sobie bliżej nieokreśloną istotą w kapelusiku, to zapraszamy Was do Google Play, skąd możecie pobrać Combombo za nieco ponad 3 złote.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button