Paint Monsters – przywróć kolory do szarego świata match 3

Jeżeli podobnie jak ja, lubicie gry z kategorii ,,match 3″, z pewnością zainteresuje Was nowość jaka pojawiła się w iOS-owskim sklepie AppStore. Paint Monsters  to logiczna układanka, w której przychodzi nam przywrócić kolory w poszarzałym świecie. Przy pomocy uzbrojonych w farby stworków, staramy się wyprodukować tyle barwnika, ile tylko damy radę.

Jeżeli chodzi o sam zamysł, możliwości, power-upy i gesty – nic się nie zmienia. Zmagamy się z dokładnie tym samym, z czym dawaliśmy sobie radę w podobnych grach. Wśród bonusowych stworków pojawiają się takie, które wybuchają na dwa klocki w każdą stronę, kierunkowo usuwają wszystkie bloczki, bądź zbijają istoty w jednym kolorze na całej planszy (znana wszystkim magiczna kula).

Za każdy poziom możemy zyskać maksymalnie 3 gwiazdki. Wystarczy jednak tylko jedna sztuka, by przejść dalej. Żyć natomiast posiadamy 5. Jeżeli w którymś levelu nam się nie powiedzie, jedno serduszko zostaje nam zabrane – co za tym idzie – na naładowanie kompletu musimy poczekać kilka minut. Z pozostałymi 4 możemy jednak grać dalej.

Niektóre plansze wymagają od nas zebrania określonej ilości kolorowych farb, inne nakładają na nas dodatkowo ograniczoną ilość ruchów, a jeszcze inne – specjalne zadania. Jeśli znudziły Wam się znane gry logiczne ,,match 3″, z powodzeniem możecie pobrać produkcję studia SGN i bawić się godzinami.

Łącząc się z Facebookiem, mamy szansę na otrzymanie dodatkowych fantów, jak i żyć podarowanych przez znajomych. Jest to również szansa na porównywanie wyników z rywalami. Na szczęście nie ma konieczności logowania się na fejsa w celu uruchomienia tytułu.

Podsumowanie jest dość proste – gra ciekawa, ładna i kolorowa, ale standardowo – nic nowego do świata ,,match 3″ nie wnosi. Warto ją jednak pobrać, by mieć zabijacza czasu na swoim jabłuszkowym urządzeniu ;)

icon
Paint MonstersMindJoltGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button