Temple Run wkrótce na urządzenia z Androidem!

Żadnemu z użytkowników sprzętu z systemem iOS nie trzeba prezentować kultowej już produkcji „Temple Run”. Niestety, ten tytuł póki co nie mówi pewnie wiele większości „Androidowców”. Wkrótce jednak ma się to zmienić, bowiem Imangi Studios zapowiedziało niedawno, że już wkrótce zamieści w Play Store oryginalną grę „Temple Run”.

„Temple Run” to gra o dość przyjemnej dla oka grafice i nieskomplikowanej fabule, w której zakochało się bardzo duże grono osób kupujących aplikacje w znanym AppStore. Nie od dziś wiemy jednak przecież, że posiadacze smartfonów to nie tylko fani firmy Apple, ale również tzw. „Androidowcy”, którzy korzystają z funkcji oferowanych przez mobilny system operacyjny stworzony przez firmę Google.

Choć twór Imangi Studios z „jabłuszkowego” sklepu internetowego pobrano ponad 36 milionów razy, dopiero niedawno producenci hitu na iOS-a postanowili swój produkt przedstawić także i osobom posiadającym sprzęt pracujący na popularnym Androidzie. Być może na decyzję firmy założonej przez młode małżeństwo spory wpływ miało to, że w Android Markecie (wówczas jeszcze tak się nazywał sklep z aplikacjami na system od Google) co jakiś czas pojawiały się różnego rodzaju podróbki „Temple Run”.

Jak informują zagraniczne strony, androidowa wersja hitu z AppStore pojawi się w Play Store dokładnie 27 marca, to jest w ostatni wtorek bieżącego miesiąca. Na razie jednak nie wiadomo, czy „Androidowcy” będą mieli okazję zagrać w jakieś specjalnie przygotowane dla nich dodatki, czy po prostu Imangi Studios stworzy klona aplikacji już od sporego czasu dostępnej w AppStore.

Wszystko wskazuje natomiast, że „Temple Run” – tak samo jak w sklepie internetowym Apple’a – będzie można z Play Store pobrać zupełnie za darmo. Pozostaje więc nam jedynie czekać na premierę!

Na koniec film, który pozwoli Wam dowiedzieć się, na czym polega opisywana w tym wpisie produkcja:

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button