Moje Orange – aplikacja dla abonentów pomarańczowej sieci

Operator Orange kilka dni temu wypuścił na rynek mobilny aplikację na Androida, dzięki której wszyscy abonenci „pomarańczowej sieci” mogą w szybki i wygodny sposób zarządzać swoimi kontami. Jak w praktyce spisuje się wspomniany mobilny program? Postanowiliśmy to sprawdzić i podzielić się z Wami naszymi spostrzeżeniami.

Program Moje Orange powstał z myślą o tych, którzy lubią na bieżąco sprawdzać stan swojego konta u operatora, a także często aktywują różnego rodzaju usługi czy pakiety. Z racji tego, że T-Mobile oraz Play tego typu aplikacje wypuściły już kilka miesięcy temu, trudno jest pochwalić „pomarańczowego operatora” za wyciągnięcie ręki w stronę osób korzystających ze smartfonów z Androidem. Już na pierwszy rzut oka widać bowiem, że przy tworzeniu opisywanej aplikacji wzorowano się na konkurencji, co raczej nie świadczy najlepiej o tak renomowanej marce, jaką jest Orange.

Podstawową funkcją oferowaną przez program jest możliwość sprawdzania liczby dostępnych w abonamencie minut, SMS-ów czy też pakietów danych. Oczywiście, nie brakuje też zakładki, w której znaleźć można informacje na temat tego, ile kosztowało nas ostatnie połączenie, wiadomość tekstowa czy multimedialna.

Moje Orange daje swoim użytkownikom również okazję do sprawdzania bieżących płatności, a także historii zapłaconych faktur z ostatnich kilku miesięcy. Warto dodać, że z poziomu aplikacji można wykonać telefon do Biura Obsługi, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem.

Najbardziej innowacyjną zakładką w opisywanym programie jest ta z aplikacjami. Dzięki niej jesteśmy w stanie szybko zainstalować jedną z opublikowanych przez Orange aplikacji, na przykład, Orange TV Player, grę Serce i Rozum czy też Licznik Danych.

Pod względem wizualnym, Moje Orange nie zrobiło na nas większego wrażenia. Program wygląda nieskomplikowanie, co jednym z Was się pewnie spodoba,  a innym wręcz przeciwnie.

Aplikacja dla abonentów „pomarańczowego operatora” dostępna jest na razie tylko w Google Play. Wkrótce jednak pojawić ma się ona także w AppStore.

Ocena AppsBlog.pl: 3/5

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button