Play24 – świetna propozycja dla klientów sieci Play

Jesteś abonentem sieci Play, który lubi być zawsze na bieżąco ze swoją taryfą i pozostałymi pakietami minut i sms-ów? Jeżeli tak, to na pewno ucieszy Cię fakt, że Play umieściło w AppStore dość ciekawą aplikację mobilną „Play24”, dzięki której można w dosłownie każdym dowolnym miejscu sprawdzić to, co jeszcze do niedawna było dostępne dla klientów logujących się z tradycyjnych komputerów.

Bardzo często zdarza się, że nie jesteśmy pewni tego, ile minut w abonamencie pozostało nam do wyczerpania limitu. W takiej sytuacji najczęściej rzadko do kogoś dzwonimy bądź wysyłamy wiadomości tekstowe, gdyż nie możemy być pewni, czy każda następna minuta rozmowy nie będzie już dla naszego portfela dodatkowym, nieplanowanym obciążeniem.

Na szczęście firma Play postanowiła stworzyć dość ładnie prezentujące się narzędzie „Play24”, dzięki któremu każdy użytkownik sprzętu z wgranym systemem operacyjnym iOS może sprawdzić wiele informacji dotyczących konta u jednego z najpopularniejszych w naszym kraju operatorów telekomunikacyjnych.

Z poziomu opisywanej w tym wpisie aplikacji możemy sprawdzić aktualne salda naszych taryf, a także przejrzeć bilingi ostatnio wykonanych rozmów (wraz z kosztami). Warto również napisać, że „Play24” umożliwia nam włączanie i wyłączanie konkretnych, dodatkowych usług oraz pakietów minut i sms-ów.

Oczywiście w aplikacji stworzonej przez operatora telekomunikacyjnego nie mogło też zabraknąć opcji pozwalającej na zapoznanie się z ostatnimi wystawionymi fakturami lub – w przypadku Play na kartę – historią doładowań naszego telefonu.

Na koniec jeszcze kilka istotnych informacji. Aby korzystać z wszystkich funkcji dostępnych w „Play24” należy posiadać konto w serwisie Play.pl. Nie jest to chyba jednak wada aplikacji, gdyż zapewne większość abonentów Play i tak dawno już zarejestrowała się w portalu dla klientów.

Narzędzie „Play24” można uruchamiać jedynie poprzez Internet operatora (nie połączymy się więc podczas korzystania z sieci Wi-Fi). To również jednak nie powinien być problem, ponieważ Play zapewnia, że transmisja danych w ramach mobilnej aplikacji jest całkowicie darmowa.

„Play24” można znaleźć – tak jak już zresztą pisaliśmy – w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button