Total War wkrótce trafi do Google Play i AppStore!

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich miłośników serii komputerowych gier „Total War” –  SEGA zapowiedziała, że wkrótce do Google Play oraz AppStore trafi mobilna wersja popularnej na całym świecie produkcji wojennej, przez którą niektórzy z naszych Czytelników zerwali pewnie nawet całe noce.

Na wielu forach internetowych skupiających fanów „Total War” już od dłuższego czasu można było znaleźć informacje o rzekomej pracy studia Creative Assembly nad mobilną wersją strategicznej produkcji nawiązującej do wojny totalnej.

Na szczęście w dzisiejszym wpisie nie musimy już pisać o żadnych „nieoficjalnych źródłach”, a wszystko dlatego, że SEGA zebrała nareszcie głos w sprawie „Total War Battles: Shogun” (taką nazwę będzie nosiła mobilna wersja „TW”) i potwierdziła (tak, oficjalnie), że wkrótce w Google Play i AppStore będzie można spodziewać się premiery znanej na całym świecie produkcji wojennej.

Niestety, póki co nie jest znana konkretna data pojawienia się serii „Total War” na rynku mobilnym. Na szczęście możemy w tym wpisie napisać nieco więcej szczegółów dotyczących samej rozgrywki i oprawy graficznej w „Total War Battles: Shogun”.

Zacznijmy od zasad tworu studia Creative Assembly, choć tutaj zapewne większość z Was nie będzie specjalnie zdziwiona. W końcu rozgrywka w „Total War” zawsze jest podobna i polega na wygraniu różnego rodzaju bitew i ulepszaniu swojego imperium. Warto jednak napisać, że twórcy mobilnego „TW” zapowiedzieli specjalną kampanię, na przejście której będzie potrzeba około dziesięciu godzin gry!

Na pewno trzeba też nieco napisać o samej oprawie graficznej zastosowanej w mobilnej edycji hitu znanego z komputerów osobistych. Oficjalne zdjęcia prezentujące „Total War Battles: Shogun” naprawdę dobrze wyglądają i wskazują na to, że smartfonowa produkcja firmy Creative Assembly ma szansę na stanie się jedną z najczęściej pobieranych gier zarówno w Google Play, jak i AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button