Cheese Tower – ciekawa gra logiczna z serem w roli głównej

Wśród naszych Czytelników na pewno znajdzie się spore grono fanów gier logicznych. Nie mogło więc na naszym blogu zabraknąć wpisu dotyczącego bardzo ciekawej produkcji „Cheese Tower”, w której rolę główną – w nieco innej formie, niż w innych aplikacjach dostępnych w Google Play – odgrywają żółty ser i myszy.

Przeglądając ostatnio ofertę produkcji dostępnych w internetowym sklepie od firmy Google dość przypadkowo natrafiłem na „Cheese Tower”, które właśnie kilka dni temu otrzymało aktualizację związaną z dniem św. Patryka, to jest patrona Irlandii. W tym wpisie nie zamierzam  jednak opisywać jedynie wspomnianego wyżej dodatku, bowiem chcę skupić się przede wszystkim na ogólnej charakterystyce gry stworzonej przez studio TerranDroid.

Na samym początku krótka prezentacja zasad. W „Cheese Tower” wcielamy się w postać sprytnego kota, a naszym jednym zadaniem jest usuwanie myszy (w nieco kwadratowym wydaniu), w taki sposób, by za polem gry nie znalazły się więcej niż trzy kawałki sera.

Prosto rzecz ujmując, nie możemy dopuścić do tego, by myszy się najadły ulubionym smakołykiem. I to w zasadzie tyle, albo aż tyle, bo choć reguły gry „Cheese Tower” wydają się dość banalne, przejście wszystkich plansz w tej produkcji wcale do prostych zadań nie należy.

Co bardzo ważne, poza dość ciekawą fabułą opisywana w tym wpisie gra charakteryzuje się również ładnie prezentującą się dla oka oprawą graficzną i nie najgorszymi efektami dźwiękowymi, nad którymi na pewno pracowano przez jakiś czas (czego nie można powiedzieć we wpisach dotyczących dużej części gier na Androida).

Nie można też zapominać o tym, że „Cheese Tower” jest do pobrania w Google Play zupełnie za darmo. A skoro możemy bezpłatnie  otrzymać ciekawą rozrywkę, wymagającą od nas użycia szarych komórek, to dlaczego mielibyśmy z tego nie skorzystać, prawda?

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button