PicSpeed Wallpapers – aplikacja dla tych, co szukają ciekawej tapety

Wśród naszych Czytelników są zapewne osoby, które do tapety w swoim urządzeniu nie przywiązują większej wagi. Wiemy jednak, że odwiedzają nas również tacy osobnicy, co zmieniają tło ekranu głównego prawie tak często, jak skarpetki. Jeżeli Ty także należysz do tego drugiego grona osób, to na pewno przyda Ci się opisywana w tym wpisie aplikacja PicSpeed Wallpapers, która jest mobilnym zbiorem ogromnej ilości tapet w bardzo dobrej jakości.

Jeszcze do niedawna, chcąc zmienić tapetę w swoim smartfonie bądź tablecie, trzeba było urządzenie podłączyć do komputera i zgrać z niego wybrane wcześniej pozycje albo po prostu bezpośrednio na swoim sprzęcie wklepać w wyszukiwarkę, co chcemy oglądać na głównym ekranie.

Na szczęście, ktoś w porę zrozumiał, że obie, wymienione przez nas wyżej, metody były niewygodne i niekiedy wymagały sporo cierpliwości od użytkownika. I tak właśnie narodził się pomysł na aplikację PicSpeed Wallpaper, z którą – przyznamy się szczerze – nie rozstajemy się już od kilku dobrych tygodni.

Opisywany przez nas program to nic innego jak swego rodzaju zbiór tapet wysokiej jakości, umożliwiający nam przeglądanie dostępnych w sieci obrazków.

Aplikację tę wyróżnia przede wszystkim to, że możemy w niej przeglądać tapety posegregowane w bardzo wielu kategoriach. Jest to niezwykle wygodne, szczególnie jeśli szukamy czegoś konkretnego i nie mamy ochoty oglądać, na przykład, słodkich zdjęć zwierząt, poszukując tapety z motywem sportowym.

Autorzy PicSpeed Wallpaper informują, że w ich programie można znaleźć w sumie ponad 170 tysięcy tapet (wierzymy im na słowo, bo nie sposób zliczyć wszystkich obrazków ;)). Nie ma więc chyba takiej możliwości, byście nie znaleźli w tej aplikacji tego, czego chcieliście.

Na koniec warto wspomnieć także o tym, że PicSpeed umożliwia nam zapisywanie konkretnych zdjęć na kartę pamięci oraz dostosowywanie rozmiaru obrazka do rozdzielczości ekranu naszego urządzenia.  W programie pochwalić też bez wątpienia trzeba  i sam sposób przeglądania jego zasobów, który działa bez żadnych zarzutów i nie sprawia jakichkolwiek niemiłych niespodzianek.

Jeżeli zatem szukacie nowej tapety, a oglądanie obrazków znalezionych przez Google’a zaczyna Was pomału nudzić, powinniście pobrać z Google Play zupełnie darmowe narzędzie PicSpeed Wallpaper. Uwierzcie nam, nie pożałujecie!

/ 5. Ocen:

Zakłady bukmacherskie

Back to top button