Little Chomp – nienażarta gąsienica

Czy są tu osoby, które nie czują wstrętu do owłosionych gąsienic, biegających po drzewach? Jeżeli jesteście śmiałkami, którzy nie będą mieli obaw przed dotknięciem wirtualnego robala, powinniście zainteresować się proponowaną aplikacją. W roli głównej: gąsienica. Jej ulubione pożywienie: owoce. Co lubi kolekcjonować: rzadkie gatunki motyli. Czego się boi: niebezpiecznych owadów, które czają się na liściach. Brzmi ciekawie? Zabieram Was w podróż po świecie Little Chomp.

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na to, że inwestycja w grę bardzo się opłaca. Twórcy aplikacji proponują nam 54 różnorodne levele, 162 achievementsy i 108 unikalnych motyli, które są naszym najcenniejszym łupem. Zadanie gracza polega na poruszaniu się gąsienicą w gęstwinie liści. Sterowanie odbywa się za pomocą ,,wystrzelenia” robaka w odpowiednią stronę – podobnie do Angry Birdsów. Czasem może się pojawić liana, która w połączeniu z listkami, tworzy swego rodzaju wyrzutnie – warto skierować główną bohaterkę w to miejsce, aby zebrać więcej punktów.

W produkcji liczy się głównie zwinność. Należy w taki sposób prowadzić gąsienicę, aby ta po drodze mogła zebrać jak największą liczbę owoców i innych fantów. Uwaga! W platformówce nie może zabraknąć wrogów – musimy zwracać szczególną uwagę na niemiłe stworzenia, które czają się na nas – omijanie ich jest najlepszym rozwiązaniem w sytuacji bliskiego spotkania. Polecam!

Pobierz Little Chomp za 3,07 zł. w Google Play.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button