Jedyna Puszcza Białowieska – weź do ręki iPada i…udaj się na spacer po puszczy

Jeżeli nie mieliście okazji odwiedzić Puszczy Białowieskiej albo uwielbiacie to miejsce, jednak nie możecie przyjeżdżać do niego zawsze wtedy, gdy macie na to ochotę, aplikacja Dearest Białowieża Forest (po polsku: Jedyna Puszcza Białowieska) powinna bez dwóch zdań znaleźć się w Waszych iGadżetach.

Opisywana w tym wpisie aplikacja nie posiada wielu funkcji ani też nie dostarcza rozrywki na wiele długich godzin. Dlaczego więc warto się nią zainteresować? Przede wszystkim ze względu na dostępne w niej zdjęcia, które są dość wysokiej jakości i pozwalają nam udać się na wycieczkę po naszej polskiej Puszczy Białowieskiej bez konieczności wychodzenia z domu.

Fotografie autorstwa Jarosława Chyry w znakomity sposób ukazują piękno ostatniego w Europie lasu, gdzie zachowały się fragmenty roślinności o charakterze pierwotnym. Liczba zdjęć dostępnych w aplikacji nie jest imponująca. Dla nas liczy się jednak nie ilość, lecz przede wszystkim  jakość, a o tej drugiej w tym akurat przypadku nie można powiedzieć złego słowa.

Bardzo dobrym pomysłem jest zastosowanie w aplikacji ścieżki dźwiękowej. Dzięki temu, przeglądając zdjęcia, możemy poczuć klimat Puszczy i przynajmniej przez chwilę zapomnieć o otaczającym nas świecie pełnym zanieczyszczeń.

Program oferuje nam nie tylko możliwość podziwiania fotografii, lecz także umożliwia wysyłanie specjalnych kart elektronicznych. W tym celu wystarczy wybrać zdjęcie, które nam się spodobało, napisać krótki tekst, a następnie wysłać znajomemu czy bliskim z rodziny.

Autorów aplikacji pochwalić z całą pewnością trzeba też za to, że udostępnili oni opcję zapisywania zdjęć w pamięci urządzenia. Dzięki temu można w łatwy sposób zastosować fotografię z aplikacji jako tapetę.

Jedyna Puszcza Białowieska dostępna jest w AppStore. Cena programu to niecałe trzy dolary. Czy warto zdecydować się na pobranie? Jeżeli kochacie zielone tereny, a dodatkowo jesteście miłośnikami elektronicznych galerii zdjęć, to jak najbardziej.

Ocena AppsBlog.pl: 4/5

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button