Czarny Piątek, czyli wielka wyprzedaż w Google Play i AppStore

Już jutro w Stanach Zjednoczonych obchodzony będzie tzw. Czarny Piątek – dzień wyprzedaży, który inauguruje zakupowy okres przedświąteczny. Z tej okazji, obniżki cen znaleźć można nie tylko w sklepach tradycyjnych, lecz także Google Play i AppStore. Jeżeli ciekawi jesteście, jakie mobilne tytuły będzie można w najbliższym czasie kupić po promocyjnej cenie, zachęcamy Was do przeczytania tego wpisu.

Jak to zazwyczaj bywa w przypadku promocji w wirtualnych sklepach, większe obniżki producenci aplikacji postanowili zaserwować użytkownikom AppStore, aniżeli Google Play. Nie oznacza to jednak, że Androidowcy mogą czuć się w tym przypadku pokrzywdzeni. Dla nich bowiem także przygotowano kilka ciekawych promocji, które powinny przykuć ich uwagę.

Organizatorzy wyprzedaży z okazji Czarnego Piątku nie informują na swoich stronach o tym, do kiedy konkretnie potrwa promocja. Jeżeli zatem wśród niżej wymienionych gier bądź programów znajdziecie coś dla siebie, postarajcie się jak najszybciej skorzystać z nadarzającej się okazji.

Wśród przecenionych tytułów działających na urządzeniach z systemem Android ciężko znaleźć jest takie, których cena zostałaby obniżona do 0 złotych. Przez kilka najbliższych godzin za niecałe cztery złote pobrać można, między innymi, The Amazing Spider-Man, BackStab, Przygody Tintina oraz Babel Rising 3D. Dla tych Androidowców, którzy mają na kontach nieco więcej pieniędzy przygotowano natomiast bijatykę THE KING OF FIGHTERS (ok. 12 złotych) oraz program upiększający Chameleon Launcher for Tablets.

Jeśli chodzi o AppStore, to tutaj wyprzedaż powinna spodobać się miłośnikom gier każdego gatunku, a nie tylko wybranych. Fanów samochodówek ucieszy z całą pewnością fakt, że w trakcie Czarnego Piątku za darmo pobrać można Asphalt 7: Heat, a poza tym przecenione zostały gry z serii Need For Speed oraz Real Racing. Dla tych, co kochają sport przygotowano, między innymi, FIFĘ 13 oraz koszykarski hit NBA JAM.

Osoby, które lubią pogłówkować, w ciągu najbliższych kilku godzin mają okazję pobrać z AppStore po dość niskiej cenie Cut the Rope HD (1,79€) bądź klasycznego TETRISA, którego można mieć za niecałe cztery złote!

Co jeszcze w Czarny Piątek znaleźć można w AppStore? Wspomnieć na pewno także warto o ofertach specjalnych na takie gry, jak: Galaxy of Fire 2, BATTLEFIELD: BAD COMPANY 2, Dead Space HD, Tiny Troopers, Virtua Tennis Challenge, Sonic The Hedgehog 4™ Episode II oraz MASS EFFECT™ INFILTRATOR.

A Wy – na zakup jakich „cudeniek” zdecydujecie/zdecydowaliście się podczas opisywanej wyżej wyprzedaży? :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button