Marketplace Deals – żadna promocja w Marketplace już Cię nie ominie

W Marketplace jest na tyle dużo aplikacji, że niemal każdego dnia deweloperzy decydują się na obniżenie cen swoich produktów. Mimo że staramy się Was informować na bieżąco o najlepszych okazjach dla użytkowników Windowsa, nie jesteśmy w stanie każdego dnia tworzyć dla Was list przecenionych gier i programów mobilnych. Dlatego właśnie postanowiliśmy, że przedstawimy Wam Marketplace Deals, czyli narzędzie pozwalające na sprawdzanie aktualnych promocji w sklepie Microsoftu.

Każdy, kto choć raz chciał poszukać cenowych okazji w Marketplace, dobrze wie, jak mozolny jest to proces. Wprawdzie czasem zdarza się sytuacja, że obniżona aplikacja znajduje się  „na wierzchu” zestawienia, lecz najczęściej bez żadnego oprogramowania zwykły użytkownik Windowsa nie jest w stanie „ogarnąć” wszystkich promocji przygotowanych na dany dzień tygodnia.

Zapytacie pewnie: „jakie oprogramowanie macie na myśli”? Otóż chodzi nam o Marketplace Deals, świetne narzędzie dla wszystkich łowców okazji mających telefon pracujący na mobilnym systemie od firmy Microsoft.

Zasada działania opisywanego programu jest prosta. Po uruchomieniu aplikacji ukazuje nam się lista przecenionych (bądź wyjątkowo udostępnionych za darmo) aplikacji wraz ze zdjęciem oraz gwiazdkami, symbolizującymi – jak nietrudno się domyślić – oceny użytkowników Marketplace.

Niestety, kategorie oferowane przez Marketplace Deals ograniczają się zaledwie do tych oddzielających poszczególne dni. Nie liczcie więc na to, że ZaamIT pozwoli Wam przejrzeć, na przykład, wszystkie przecenione gry (nie wspominając już o szukaniu, chociażby, tylko i wyłącznie przecenionych platformówek).

Poza wspomnianą wyżej wadą, opisywany w tym wpisie program spisuje się dość dobrze. Wszystko ładuje się dość sprawnie, a i na pewno nie można narzekać na interfejs, który nie jest skomplikowany i pozwala nam na wygodne przeglądanie zasobów Marketplace.

Tych, co lubią szukać okazji cenowych w sklepie od Mircosoftu zapraszamy do Marketplace, gdzie można zupełnie za darmo pobrać aplikację od ZaamIT.

Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close