Testy Prawne – absolutny „must have” dla studentów prawa

Studia prawnicze należą podobno do jednych z najbardziej wymagających, a wszystko ze względu na dużą ilość materiału do opanowania. Z racji tego, że każdy przyszły prawnik musi nauczyć się obowiązujących w naszym kraju przepisów, GreenQB przygotowało bardzo ciekawą aplikację „Testy Prawne, dzięki której można poszerzać, a jednocześnie sprawdzać, swoją wiedzę prawniczą w dosłownie wszędzie, gdzie tylko jest możliwość używania telefonów komórkowych.

Mamy świadomość tego, że „Testy Prawne” nie przydadzą się wszystkim naszym Czytelnikom. Pisaliśmy jednak jakiś czas temu o Tablicach Maturalnych, więc pomyśleliśmy, że przydałoby się teraz przygotować jakiś wpis o androidowym narzędziu stworzonym specjalnie z myślą o osobach uczących się na uczelniach wyższych.

Opisywany przez nas program umożliwia nam przeglądanie i rozwiązywanie blisko pięciu tysięcy pytań z dziedziny prawa. Można więc śmiało powiedzieć, że „Testy Prawne” zostały przygotowane bardzo solidnie i z ich zakresu powinien być zadowolony każdy przeciętny student.

Oczywiście pytania testowe zostały podzielone na kilka głównych kategorii w taki sposób, żeby każdy mógł poszerzać swoją wiedzę w wybranej przez siebie dziedziny (do wyboru mamy, między innymi, prawo cywilne, administracyjne i gospodarcze).

„Testy Prawne” to również doskonałe narzędzie do przypomnienia sobie faktów historycznych. Program oferuje bowiem oferuje nam wiele różnego rodzaju pytań z ważnego przedmiotu, jakim jest historia.

Co bardzo ważne, po rozwiązaniu danej ilości pytań, aplikacja wyświetla nam nasz ogólny wynik, dzięki czemu możemy śledzić nasze postępy w nauce oraz sprawdzać, nad jakimi pytaniami musimy jeszcze popracować.

Dużym atutem „Testów Prawnych” jest bez wątpienia również to, że nie wymagają one dostępu do internetu (połączenie potrzebne jest jedynie do pobrania pytań z serwisu Iurista.net).

Poza tym program jest całkowicie darmowy, co na pewno wielu studentów zachęci do jego pobrania (dostępny w Android Markecie) i wypróbowania.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button