myPill – małżeńska aplikacja dostępna w AppStore

Na łamach naszego blogu mogliście przeczytać już wiele opisów różnego rodzaju aplikacji czy gier. Dzisiaj postanowiliśmy jednak zaprezentować Wam narzędzie, jakiego do tej pory jeszcze na AppsBlog nie było. Panie oraz Panowie – przed Wami smartfonowa wersja kalendarzyka małżeńskiego w nieco zmodyfikowanej formie.

Kalendarzyk małżeński większości z Was kojarzy się pewnie z lekcją biologii, kiedy to nauczyciel tłumaczył  Wam, kiedy może dojść do zapłodnienia komórki jajowej, a kiedy nie. Prezentowana przez nas dzisiaj aplikacja o nazwie myPill nie ma jednak nic wspólnego z naturalnymi metodami antykoncepcji (wspomniana przez nas modyfikacja).

Narzędzie stworzone przez Hashsoft z pewnością przyda się więc przede wszystkim każdej osobie, która zażywa pigułki antykoncepcyjne. Program został bowiem w taki sposób przygotowany, by przypominać kobiecie o zażyciu tabletki w konkretnym dniu. Co ciekawe, twórcy aplikacji stworzyli dwie wersje kolorystyczne swojego tworu – niebieską (polecaną mężczyznom) oraz różową (dla płci pięknej).

Bardzo ciekawą funkcją dostępną w „męskiej wersji” myPill jest opcja wysyłania przypominającej wiadomości tekstowej do partnerki. Jeżeli chodzi natomiast o damską aplikację, to tutaj dostępny jest specjalny system powiadomień, który o odpowiedniej godzinie uruchamia na naszym telefonie specjalny alarm.

Przedstawicielki płci pięknej najprawdopodobniej zainteresuje też fakt, że opisywana przez nas aplikacja zapisuje, w których dniach nie zażyliśmy tabletki oraz umożliwia zanotowanie informacji, kiedy rozpoczął się nam  i zakończył cykl miesiączkowy.

Na koniec jeszcze jedna bardzo dobra wiadomość dotycząca myPill – do programu nie będzie mogła zajrzeć Wam wścibska teściowa czy koleżanka, bowiem możemy ustawić sobie hasło dostępu do apliacji, które będziemy znać tylko my lub również i nasz partner.

W AppStore dostępne są dwie wersje narzędzia myPill – darmowa (Lite) oraz płatna, za którą trzeba zapłacić 2,39 €.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button