Lucky Fishing – nudzisz się? Połów sobie rybki!

Lucky Fishing to propozycja dla użytkowników smartfonów z systemem Windows Phone. Zadaniem gracza w aplikacji jest złowienie jak największej ilości ryb i zebranie złotych monet. Powiem szczerze, że około 15 minut zajęło mi zastanawianie się nad sensem produkcji, lecz z czasem (przynajmniej w części) go pojęłam.

Przed oczami gracza ukazuje się wielkie akwarium pełne różnego rodzaju wodnych stworzeń. Wszędzie aż roi się od żółwi, małych rybek i wielkich potworów. Za pomocą dostępnej broni musimy schwytać w siatkę taką ilość zwierzaków, jaką tylko będziemy w stanie. Uwaga – ból palców w przypadku Lucky Fishing jest nieunikniony :)

Screenshot.108850.1000000

Na dolnym pasku gry znajdziemy kilka ważnych opcji. Przede wszystkim armatkę, która wystrzeliwuje pociski z siatką. Klikając w prawą bądź lewą stronę, możemy wybrać wielkość zarzucanej sieci. Zaraz obok widnieje suwak z ładującą się rakietą – to bonus, który dostajemy po zdobyciu określonej ilości punktów.

Każdy oddany strzał nas kosztuje. Im większa sieć, tym wyższa cena. Obok armatki znajduje się saldo obecnego konta. Możemy je zwiększyć dzięki wykonywaniu dziennych questów, bądź łapaniu dużych ryb. Jeżeli wyczyścimy się z kasy do zera, będziemy musieli odczekać około minuty na pojawienie się na koncie kilku dolarów. Taki ,,kredyt” musimy sprytnie wykorzystać, by pieniądze się mnożyły, a nie kurczyły.

Screenshot.108850.1000001

Jeżeli chodzi o grywalność, to aplikacja od Lucky Game nie zbierze wielu punktów. Można w niej posiedzieć kilkanaście minut, osiągając kolejne poziomy, jednak … to by było na tyle. Pod względem audiowizualnym jest całkiem przyjemnie z tym tylko wyjątkiem, że strzały armatnie są niesamowicie głośne i potrafią przerazić, gdy głośnik ustawiony jest na maksa.

Pobierz w Windows Marketplace.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button