Monster Lines – bloczki dla inteligentnych

Monster Lines to gra logiczna, w której celem gracza jest oczyszczenie planszy z zalegających na niej stworkowych klocków. Jeżeli lubicie proste wizualnie i zaawansowane pod względem trudności gry, pobierajcie – będziecie zadowoleni. Autorzy tak podzielili poziomy, by każdy (od małego do dużego) był w stanie przechodzić do kolejnego poziomu, bogatszy o wiedzę i umiejętności.

Sterowanie w apce odbywa się za pomocą gestów – przeciągniecie w prawo, lewo, bądź w dół. Na każdej planszy mamy wyznaczoną ilość ruchów w jakiej powinniśmy się zmieścić. Jeżeli przekroczymy limit, będziemy musieli rozpocząć grę od nowa, bądź cofać poszczególne ruchy.

Zbijamy klocki poprzez łączenie je w co najmniej potrójne zestawienia, przy czym nie mogą być to kombinacje takie jak widoczne na powyższym screenie. Interesują nas 3 identyczne bloczki w pionie, bądź poziomie.

Wszystkich poziomów do pokonania jest 60. Wydaje mi się, że mało która osoba jest w stanie dobrnąć tak daleko. Ja utknęłam na 20-którymś levelu i ciągle próbuję pokonać klockowych rywali. Im dalszy etap, tym więcej różnokolorowych bloczków. Czasem jedynym rozwiązaniem jest złączenie kilkunastu w jedną całość, bądź zrzucanie dużych stosów na samą ,,podłogę”.

Audiowizualnie aplikacja od PlaunSystem nie wyróżnia się jakoś szczególnie. Jest … dobra, ale bez rewelacji. Typowa, kibelkowa zabawa dla każdej grupy wiekowej. Tutorial jest łatwy i dobrze przyswajalny. Polecam ;)

Pobierz grę w Windows Marketplace.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button