T-Mobile Usługi Bankowe – zarządzaj swoim kontem na smartfonie

Kontem bankowym jeszcze niedawno można było zarządzać idąc do oddziału banku. Teraz wystarczy nam tylko smartfon i odpowiednia aplikacja, by móc skorzystać z tego, co oferuje nam nasz bank. W tym przypadku T-Mobile Usługi Bankowe, które jeszcze niedawno były po prostu nazywane Alior Sync. Doszło do przejęcia banku.

unnamedDLU54V94

Sprawdźmy więc jaką aplikacją dysponują.
Po zalogowaniu się swoimi danymi, które otrzymaliśmy wcześniej listownie znajdziemy się na zakładce Moje Finanse. W niej bęziemy mogli sprawdzić saldo swojego konta i przejrzeć poszczególne rachunki. Po wybraniu rachunku dotrzemy wreszcie do listy wszelkich wykonywanych transakcji, a także obejrzymy szczegóły rachunku. Aplikacja oferuje także przejrzenie lokat, świnek skarbonek, pożyczek oraz szczegółów dotyczących naszych kart.

Z poziomu aplikacji możemy wykonywać także przelewy, a także na przykład doładować sobie konto korzystając z tego, że program rozpoznaje nasz numer. Kolejną przydatną funkcją jest także możliwość pokazania na mapie wszystkich bankomatów, z których możemy skorzystać. W T-Mobile Usługi Bankowe wszystkie są darmowe bez jakichkolwiek prowizji. Świetna rzecz!

unnamed1K8N97LJ

W aplikacji przeczytamy także wysyłane do nas wiadomości, które zazwyczaj dotyczą zmian w regulaminie, a te oczywiście czasem się muszą pojawić z różnych względów.

Ogólnie rzecz biorąc jestem pozytywnie zaskoczony działaniem aplikacji jak i dostępnymi funkcjami. Wszystko działa bez najmniejszego kłopotu. Brak tutaj niepotrzebnych funkcji jak na przykład achievementy, czy coś w ten deseń. Niestety jestem chyba szczęśliwcem, ponieważ wiele osób mówiło o problemach, co widać choćby po komentarzach na Google Play.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button