Let’s Golf 2 – świetna propozycja od Gameloft’u

Dla posiadaczy najnowszych urządzeń Nokii mamy dobrą wiadomość. Jakiś czas temu została wprowadzona do Windows Store gra o nazwie Let’s Golf 2, która podbiła już serca milionów użytkowników jabłuszkowych i androidowych sprzętów.

W tym wpisie postaram się przybliżyć Wam zasady gry, oraz w miarę obiektywnie podejść do oceny produkcji pod względem wszystkich aspektów. Gameloft bardzo dobrze się spisał podczas tworzenia drugiej części golfa. Akcja w grze jest płynna i ciekawa, ale nad grafiką można było jeszcze troszkę popracować ;)

Akcja gry toczy się w 6 różnych miejscach świata. Znajdziemy się między innymi w Olimp Golf Club, Aztec Temple, Winter Wonderland w Grenlandii , wypełnionej drzewami Bawarii, angielskiej wsi , a nawet na Safari w Kenii. Do odkrycia mamy aż 108 otworów, czyli analogicznie – 108 plansz.

Podczas gdy wybieramy postać. Każda z nich ma swój unikalny strój, oraz umiejętności. Kiedy znajdziemy się już na polu, wygląd nie będzie miał znaczenia. Najważniejsze będą nasze palce i wyczucie.

Sterowanie w produkcji jest dość mocno rozwinięte. Bierzemy zamach, wyłapując najlepszy moment na kolorowym suwaku, a następnie staramy się zmieścić w zielonym, milimetrowym pasku, by jak najlepiej wycelować.

Czasem się zdarza, że wystarczy jedno uderzenie, by wbić piłkę do dziurki. Mnie się to nie zdarzyło – trzeba wyjątkowo dużej precyzji, by podołać temu zadaniu. Zanim zaczniemy całą przygodę, możemy wybrać sobie tryb gry. Jeżeli postawimy na karierę, będziemy starać się pobijać własne osiągnięcia i krok po kroku dążyć do celu. Są również tryby dla hardkorów, w których osiągamy sukces wtedy, gdy uda nam się wbić piłkę do otworu za pierwszym razem. Do odważnych świat należy :)

Pobierz grę za darmo w Windows Store.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button