Star Acres – mrauuu miauuuu kociolandia !

Słodziaszne kociaki odkryły pewnego dnia wyspę marzeń. Postanowiły się na nią przetransportować, wraz ze swoimi przyjaciółmi. Stworzyły tam miejsce, w którym są wolne i szczęśliwe – z dala od schronisk.

Meow Meow Star Acres to produkcja strategiczna, w której pomagamy zwierzakom w rozbudowie ich miasteczka marzeń. Na początku wystarczy mały sklepik i kilka metrów farmy. Z czasem przydadzą się atrakcje, aby każdy futrzak mógł czuć się radosny i spełniony. Może pomnik znanego kota Toma będzie wchodził w grę? :)

Podczas gry zbieramy punkty doświadczenia, które z czasem przekładają się na levele. Osiągnięcie pierwszego poziomu jest stosunkowo proste. Wystarczy zasiać zboże, nakarmić kury, a następnie poczekać na efekty swojej pracy. Zebranie pierwszych jaj jest wyjątkowym wydarzeniem.

Kiedy będziemy przechodzić z levelu na level, będzie nam przybywać nowych przedmiotów. Na przykład w nagrodę za ukończenie pierwszego poziomu, możemy skorzystać z kwiatów, oraz dodatkowego miejsca na zasianie zboża. W dalszych etapach nagrody są bardziej ambitne i dużo bardziej opłacalne.

Najważniejszym pierwszym dziełem kotków jest sklep spożywczy. To dzięki niemu jesteśmy w stanie zarabiać pieniądze, by móc inwestować w kolejne budowle. W sklepiku sprzedajemy między innymi jaja, które nasze kurki dopiero co zniosły. W mini-gierce możemy wykazać się zdolnościami obsługi klientów. Jaja zbieramy z półki i wkładamy do zabranego przez klienta koszyczka.

Należy pamiętać o tym, że im więcej miejsc pracy stworzymy, tym większą liczbę pracowników będziemy musieli zatrudnić. Oczywiście każdy nowy kociak kosztuje nas kilkadziesiąt, a nawet kilkaset złotych monet, lecz taki jest koszt rozwoju miasteczka :) Poza tym bardzo nam zależy na zwiększaniu populacji.

Pod względem graficznym, produkcja studia Colopl prezentuje się bardzo ładnie. Dźwięki są bardzo przyjazne i śpiącego obok mnie narzeczonego – uśpiły ;) Ja je natomiast bardzo miło wspominam. Polecam wszystkim!

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button