KillTheDuck – polowanie na kaczki

Kaczki to odwieczny cel myśliwych, którzy urządzają specjalne ekspedycje aby upolować tę drobną zwierzynę. Aby zdobyć kaczuszkę należy dysponować odpowiednią bronią i bystrym okiem albo.. ściągnąć tę oto aplikację!

Producentem gry jest andreasvilela, który lubuje się w kolorowych kaczkach i czyni je głównymi bohaterami swoich aplikacji. Niestety, tytuł każdej z nich zawiera groźne słowo „Kill”.

24c41b48-bc56-4a48-bb77-315bae34f417

KillTheDuck to gra, polegająca na niczym innym jak tylko na zabijaniu latających kaczek. Gracz wciela się w rolę myśliwego i jednym ruchem przeszywa zwierzę śmiercionośną kulą. Głównym celem gry jest uzyskanie odpowiedniego wyniku, który pozwoli przejść przez dany etap. Punkty są przyznawane za każdą zabitą kaczkę – niestety jest to tylko 5 punkcików (wymagana ilość punktów na każdy etap waha się w okolicach 200). Czas trwania jednej rundy wynosi 60 sekund a nasz magazynek mieści tylko 130 naboi.

Na niebie znajdują się także liczne przeszkody w postaci biały gołąbków. Te przynoszące pokój ptaszki lubią trzymać się blisko kaczek, jednak zabicie któregoś z nich jest bardzo bolesne dla naszego konta. Gracz za uśmiercenie gołębia traci 10 punktów. Strzela się za pomocą palca dotykającego ekran, przez co wystrzały mogą nie być do końca precyzyjne.

e2c19702-b2b4-4ba9-bd84-c2185a2e099c

Dostępne są dwa tryby grania: „Classic” i „Funny”. Ten drugi, zabawny tryb jak dla mnie jest nieco bezsensowny. Jedynym dodatkiem są tu spadające jajka – za przestrzelenie któregoś z nich gracz może otrzymać jeden dodatkowy punkt, a jak wiadomo liczba naboi jest ograniczona.

Dźwięki są bardzo naturalne, dopasowane do charakteru gry. Nie brakuje tutaj rzeczywistych odgłosów wydawanych przez kaczki. Grafika zalicza się do tych prostych, czasami przypominających Paint’owy twór. Jednak przy każdej rundzie zmienia się sceneria co nieźle urozmaica granie.

Nie jest to górnolotna gra ale myślę, że każdy fan strzelania powinien poświęcić jej chwilę i przetestować ją na ekranie swojego telefonu.

Ocena końcowa : 6/40.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button