Wingsuit – niedługo premiera

Wiecie czym jest wingsuit? To po prostu sport, w którym osoby ubrane są w specjalne kombinezony i skaczą z wysokości, np. w dolinę, czy z samolotu. Strój, który mają na sobie jest zbudowany w taki sposób, że pozwala im on na szybowanie z dość wysokimi prędkościami nisko nadziemną. Dlatego potrzebny jest też odpowiedni teren. Lądowanie odbywa się przy pomocy spadochronu.

wingsuit

Wingsuit Lite to gra, która stworzona jest po to, by choć po części zasymulować ten sport. Zasady są takie same jak w przypadku prawdziwego sportu. Skaczemy w dół i lecimy niewysoko ponad drzewami ze znacznymi prędkościami.

Za przeloty otrzymujemy punkty. Te naliczane są za prędkość z jaką lecimy oraz za to jak nisko znajdujemy się nad ziemią. Im bliżej, tym szybciej rosną one na naszym koncie.

Sterowanie odbywa się za pomocą akcelerometru. Przód, tył odpowiadające za lot w górę i w dół, oraz standardowo lewo i prawo.

Docelowo w grze znaleźć się mają trzy tryby. Praktyka, kariera oraz tryb wybierania poziomów, na których chcemy grac. Gra dopiero co pojawiła się w Google Play, do tego w wersji Lite. Niedostępne są więc jeszcze inne poziomy niż jeden, w którym lecimy doliną. Te pojawią się dopiero w pełnej wersji, której premiera jeszcze nie nastąpiła.

Gra posiada całkiem przyjemną, lecz prostą grafikę. Udźwiękowienie jest również dobre. Oczywiście prawdopodobnie zmieni się ono jeszcze przed finalnym produktem.

Nam nie pozostaje jednak nic innego niż aktualnie polecić grę i oczekiwać na pełną wersję!

W wersji Lite za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button