Robo5 – pomóż robocikowi

Tym razem gra, której gatunek właściwie ciężko określić. Ma ona elementy gry logicznej, lecz także platformowej. Najlepiej jest więc nie zastanawiać się nad typem gry i skierować swoją uwagę na zasady rozgrywki.

Celem gry jest przemieszczanie się robocikiem, zwanym Robo5, do miejsca, skąd może się po prostu wydostać. W jaki sposób to robimy? Musimy odpowiednio przesuwać klocki. Tak, by nasz bohater miał jak się przedostać w dane miejsce, lub po prostu miał na czym stanąć. Nie możemy więc zostawić go bez gruntu pod nogami.

robo5

Łatwo być nie może, a więc im dalej w las, tym więcej właściwości mają poszczególne klocki, czy też skrzynki. Nie zdradzimy jednak jakie to są. Sprawdzicie sobie to sami instalując grę, bo jest ona dość ciekawa, a niektóre poziomy stają się po prostu wyzwaniem, a te gracze uwielbiają.

Sterowanie rozwiązano w dość dziwny sposób. Dotykamy palcem miejsca, gdzie chcemy dojść. Problem pojawia się, gdy niedokładnie klikniemy. Lepsze byłoby właśnie sterowanie za pomocą przycisków kierunkowych.

Gra wygląda całkiem przyjemnie i osadzona jest w trójwymiarowym świecie. W tle przygrywa całkiem dobra muzyczka, która pasuje doskonale do samej produkcji.

Producenci zachęcają do szukania jakichś Easter Eggów, a więc ukrytych niespodzianek dla graczy pisząc, żebyśmy tego nie robili. Może warto pobawić się w ich znalezienie? Podzielcie się nimi w komentarzach!

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button