TAMAGO Monsters : Monster Collection – kolekcjonuj i opiekuj się stworkami

Jeżeli macie silne i szybkie palce, spróbujcie się wykazać w TAMAGO Monsters : Monster Collection – grze, w której przede wszystkim klikamy – dużo klikamy. Podróż przez dzikie lasy to pikuś w porównaniu z siłą, jaką trzeba włożyć w ,,wysiedzenie” jajeczka i dodanie tego, co z niego wyszło do swojej kolekcji. Zbieraj jajka, opiekuj się stworkami, i wyruszać w las w poszukiwaniu jedzenia oraz złota dla swoich podopiecznych!

Aplikacja, która zagościła w dzisiejszym wpisie spowodowała, że palce odmówiły mi posłuszeństwa. Dlaczego? Za chwilę się dowiecie. Na początku naszej przygody z TAMAGO Monsters : Monster Collection przeszukujemy specyficzny lasek, w poszukiwaniu cennego jaja – aby wybrać się w taką podróż, wystarczy nacisną przycisk ,,search”, który zlokalizowany jest na samym dole ekranu. Kiedy uda nam się znaleźć pierwsze jajko, radość jest ogromna. Przechodzi nam ten zachwyt chwilę później, gdy musimy to znalezisko roztrzaskać. Aby tego dokonać, należy 500 razy uderzyć w ekran. Z pomocą przychodzą nam specjalne przyrządy, które przyspieszają wykluwanie. Mamy ich jedynie 5 na całą grę, dlatego nie należy przesadzać na samym początku.

Kiedy dotrwamy do momentu, w którym ekran się wyzeruje – zauważamy, że z jaja wykluwa się stworek. Dołącza do kolekcji. Podczas kolejnych przechadzek po lesie nie możemy zapominać o podopiecznych, którzy są już u nas w ,,stworkowym przedszkolu”. Owszem – szukamy kolejnych jaj, jednak musimy zaglądać do wcześniej wyklutych maluchów, aby się nimi opiekować w odpowiedni sposób.

Pobierz TAMAGO Monsters : Monster Collection za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button