Wedding Salon – stwórz najpiękniejszą pannę młodą

Gra Wedding Salon jest stworzona z myślą o najmłodszych Czytelniczkach appsblog.pl. Co powiecie na stworzenie wizerunku własnej panny młodej od samego początku przygotowań, aż do efektu końcowego – pięknej, umalowanej i udekorowanej kobiety, która jest gotowa na przeżycie najpiękniejszego dnia w swoim życiu?

Darmowa wersja gry Wedding Salon jest na tyle rozbudowana, że możemy spędzać godziny na tworzeniu pięknych panien młodych. Nie jest konieczne wykupowanie pełnej wersji, aby cieszyć się wieloma świetnymi opcjami. Naszym zadaniem w opisywanej grze, jest przygotowanie dziewczyny do roli panny młodej w białej sukni. Zaczynamy od samego początku – SPA, następnie malowanie, a dopiero na końcu zabawa z dodatkami, typu welon, czy piękne naszyjniki.

W SPA musimy zająć się twarzą klientki tak, aby nie pozostał nawet jeden ślad po niedoskonałościach skóry. Maseczki, masaże, regulacja brwi, oraz eliminacja zaskórniaków nie będzie nam obca. Tak przygotowana kobieta jest gotowa do stworzenia jej makijażu, o jakim marzy. Początkowo zajmujemy się kolorystyką brwi, następnie kolorem cieni do powiek, dalszą zabawę stanowi malowanie rzęs na dowolny kolor, a także szminkowanie ust, oraz nakładanie różu na policzki.

Panna młoda jest prawie gotowa – czegoś tu jeszcze jednak brakuje! Welonu! W ostatnim etapie przygotowań, układamy fryzurę, dopasowujemy biżuterię, nakładamy koronę na głowę, oraz wybieramy piękny, biały welon. Kiedy wszystko będzie skończone, warto zrobić zdjęcie swojego dzieła, lub podzielić się nim za pomocą facebooka, maila, bądź smsa.

Pobierz Wedding Salon za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button