Idealna aplikacja dla każdego kibica klubu Chelsea Londyn

Jak zapewne wszyscy piłkarscy fani zauważyli, na koszulkach futbolowego klubu Chelsea Londyn znajduje się reklama firmy Samsung. Większość z Was pewnie pomyślała o tym, że południowokoreański gigant z branży technologicznej nie uczestniczy aktywnie w życiu londyńskiego klubu. Nic jednak bardziej mylnego – w Internecie znaleźć można bowiem przygotowaną specjalnie dla użytkowników Samsunga aplikację, w której znaleźć można wszystkie potrzebne informacje dla każdego fana popularnych „The Blues”.

Osobiście nie darzę dużą sympatią londyńskiej Chelsea. Mimo wszystko chciałbym, by podobny mobilny program – jak ten opisywany w tym wpisie – powstał również i specjalnie z myślą o kibicach mojej ukochanej drużyny, dlatego postanowiłem napisać Wam co nieco o stworzonej przez Samsunga aplikacji „Chelsea FC.

Zacznijmy od najważniejszych atutów programu dla fanów „The Blues”, a jest ich sporo, ponieważ można w nim przede wszystkim przeczytać najświeższe informacje dotyczące londyńskiej drużyny oraz obejrzeć materiały video zamieszczone na oficjalnej witrynie Chelsea.

Poza tym, warto napisać, że „Chelsea FC” umożliwia śledzenie meczów live w sposób tekstowy. Możemy więc w trakcie trwania spotkania dowiedzieć się, jak przebiega  rywalizacja piłkarzy „The Blues”, a także sprawdzić wystawione przez trenerów jedenastki i pokazane przez arbitra żółte i czerwone kartki.

Na pewno kibicom londyńskiego zespołu spodoba się również opcja pozwalająca na sprawdzanie aktualnych tabel wszystkich rozgrywek, w jakich występuje Chelsea, a więc, między innymi, Barclays Premier League, Pucharze Anglii czy Lidze Mistrzów (nie dotyczy tego sezonu ;)).

Godna uwagi w opisywanej przez nas aplikacji jest na pewno też zakładka, w której można znaleźć metryczki i zdjęcia poszczególnych piłkarzy. Dodatkowo w „Chelsea FC” istnieje możliwość pobrania tapety bądź wygaszacza ekranu.

Program dla fanów Chelsea (bezpłatny) dostępny jest na stronie SamsungApps.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button