Toshiba zaprezentowała 7,7-calowy tablet z Tegrą 3

Targi Mobile World Congress, które odbywają się w hiszpańskiej Barcelonie, to niezwykła okazja dla wszystkich producentów urządzeń multimedialnych do przedstawienia swoich najnowszych produktów. Wczoraj informowaliśmy Was o nowościach zaprezentowanych przez Asusa, dzisiaj kolej na sprzęt, a dokładniej mówiąc tablet, firmy Toshiba.

Wielu uczestników międzynarodowych targów MWC było zaskoczonych faktem, że Toshiba nie przedstawiła zapowiadanego przez nią tabletu z 10-calowym ekranem, a zamiast tego pokazała o trzy cale mniejszy sprzęt z nieco lepszym i wydajniejszym „wnętrzem”.

Jak czytamy na łamach portalu Pocketnow.com, premierowa prezentacja najmłodszego dziecka japońskiej firmy została przygotowana niemal w tajemnicy, tak jakby w ogóle nie chciano jej organizować. Do końca nie wiadomo, co jest przyczyną takiej zachowania dość szanowanej w środowisku komputerowym Toshiby. Być może chodzi tu przede wszystkim o fakt, że 7,7-calowy tablet zaprezentowany podczas MWC 2012 miał być 10-calowym urządzeniem wyczekiwanym przez sporą rzeszę miłośników gadżetów mobilnych.

Póki co Toshiba nie podała wielu danych technicznych swojego najnowszego urządzenia. Zagraniczne strony internetowe informują jedynie o tym, że ostatnio zaprezentowany przez Japończyków tablet nie posiada jeszcze nazwy, co może świadczyć tylko o jednym – premiera 7,7-calowego „bez-nazwowego” tabletu Toshiby na pewno nie odbędzie się w pierwszym kwartale tego roku.

Oczywiście, najnowszy sprzęt japońskiej firmy to nie tylko same wady albo, inaczej mówiąc, nieścisłości. Toshiba podczas MWC poinformowała bowiem, że jej najnowszy tablet wyposażony będzie w bardzo wydajny układ Tegra 3 i ekran AMOLED o rozdzielczości 1280×800 pikseli.

Poza tym wiadomo także, że opisywane w tym wpisie urządzenie będzie posiadało dwa aparaty (przedni i tylny) oraz – co dość istotne – slot kart microSD. Na chwilę obecną, niestety, nie znamy więcej szczegółów dotyczących nowości przygotowanej przez Toshibę. Mamy jednak nadzieję, że już wkrótce będzie Wam mogli napisać o niej coś więcej.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button