App Timer – sprawdź, ile czasu dziennie poświęcasz na aplikacje

Duża ilość mobilnych aplikacji dostępnych w Internecie sprawia, że coraz więcej osób spędza przed ekranem swoich urządzeń zbyt wiele czasu. Na szczęście od jakiegoś czasu można znaleźć w Android Markecie bardzo ciekawy program „AppTimer”, dzięki której będziesz cały czas świadomy tego, ile minut (a może godzin?) z życia zabrała Ci dana gra bądź e-book.

Nie wiem, czy Wy również tak macie, ale mnie bardzo często zdarza się, że gdy rozpoczynam grę w jakąś wciągającą produkcję, to wręcz nie mogę się od niej oderwać aż do czasu, kiedy zdaję sobie sprawę, że od pierwszego uruchomienia przeze mnie aplikacji minęły prawie dwie godziny. A przecież nie każdy z nas może sobie pozwolić na korzystanie z rozrywki w telefonie przez aż tyle czasu, tym bardziej, gdy ma się na głowie wiele obowiązków.

Na moje, i pewnie również Wasze, szczęście od teraz nie będę już musiał podczas używania jakiejś aplikacji ciągle sprawdzać aktualnego czasu, by sprawdzić, czy minęło już pół, a może nawet cała godzina. Wszystko załatwia za mnie bowiem „App Timer”, czyli mało zajmująca miejsca aplikacja, która już nieraz przypomniała mi o tzw. „bożym świecie”.

Jak działa opisywany w tym wpisie program? Otóż przed uruchomieniem danej gry, włączamy „App Timer”, by później – w trakcie używania jakiegokolwiek wybranego przez nas programu – na ekranie telefonu można było znaleźć swego rodzaju stoper, pokazujący czas spędzony przed daną produkcją.

Oczywiście zegar został stworzony w taki sposób, by nie zabierać nam przyjemności z korzystania z funkcji konkretnego programu. Mimo wszystko, niestety, brak reklam w „App Timer” możliwy jest jedynie w płatnej wersji aplikacji. Gdybyście jednak chcieli sprawdzić, jak wygląda praca na telefonie wraz z włączonym stoperem, to zachęcamy do pobrania przynajmniej wersji bezpłatnej AppTimera.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button