Football Messenger – „must have” dla fanów piłki nożnej

Jakiś czas temu na łamach naszego blogu pisaliśmy Wam o aplikacji Volleyball Messenger. Jeżeli funkcje dostępne we wspomnianym programie uznaliście za przydatne dla Was, ale nie należycie do wielkich fanów siatkówki, być może zainteresuje Was przygotowana przez SoftWrighters aplikacja Football Messenger, która – jak wskazuje na to sama nazwa – przygotowana została z myślą o kibicach piłkarskich.

Football Messenger daje nam możliwość bycia na bieżąco z wydarzeniami piłkarskimi największych europejskich rozgrywek krajowych, a także pozwala sprawdzać aktualną sytuację w naszej rodzimej Ekstraklasie.

Opisywany program – poza ligą polską – obsługuje także, między innymi, ligi hiszpańską, francuską, angielską, włoską i portugalską. Oczywiście, nie brakuje też w aplikacji zakładki poświęconej rozgrywkom Ligi Mistrzów. Niestety, Champions League to jedyny z europejskich pucharów w programie. A szkoda, bo przecież w Lidze Europejskiej także dzieje się wiele ciekawego.

Mobilny produkt SoftWrighters daje swoim użytkownikom szansę wybrania ulubionych rozgrywek oraz klubów piłkarskich. Dzięki temu każdy może w bardzo szybki sposób dostosować Football Messenger do własnych potrzeb. Warto w tym momencie poświęcić chwilę oprawie graficznej programu. Mimo że sam w sobie nie wygląda on zachęcająco, przyznać musimy, że kafelkowe menu zawierające herby ulubionych drużyn oraz logotypy wybranych turniejów zrobiły na nas całkiem pozytywne wrażenie.

Terminarze poszczególnych rozgrywek oraz tabele wyglądają przejrzyście. Nie występują w nich różnego rodzaju zbędne dodatki, co nam osobiście nie przeszkadza, jednak zdajemy sobie sprawę, że tego samego nie będą mogli napisać bardziej wymagający Androidowcy.

Na koniec warto słówko poświęcić zakładce LiveScore. Jak sama nazwa na to wskazuje, pozwala nam ona na śledzenie na żywo wyników wybranych przez nas rozgrywek. W praktyce opcja ta działa bardzo dobrze. Szkoda tylko, że nie oferuje ona większej ilości lig, jak chociażby aplikacja portalu LiveScore.com.

Football Messenger pobrać można z Google Play. Bezpłatna wersja programu posiada pewne ograniczenia. Pozwala, między innymi, wybrać tylko trzy ulubione drużyny i rozgrywki. Zainstalowanie wersji płatnej wiąże się z kosztem rzędu 5 złotych.

Ocena AppsBlog.pl: 4/5

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button