Volleyball Messenger – mobilny niezbędnik dla fanów siatkówki

Nie jest dużym problemem znaleźć w Google Play aplikację, dzięki której można śledzić na bieżąco wszystko to, co dzieje się wokół świata piłki nożnej. Do niedawna ciężko było jakikolwiek tego typu program znaleźć fanom dość popularnej w naszym kraju siatkówki. Na szczęście, jakiś czas temu oni także dostali coś dla siebie. Mowa tu o interesującej aplikacji o nazwie Volleyball Messenger.

Program Volleyball Messenger nie powstał z myślą o tych, co lubią czytać najświeższe informacje dotyczące siatkówki. Jego głównym zadaniem jest bowiem przede wszystkim dostarczanie aktualnych wyników w poszczególnych ligach czy też wyświetlanie terminarzy. Można go w pewnym sensie nazwać swego rodzaju organizerem dla fana „siatki”, a to wcale nie jest wadą, o czym – mamy nadzieję – za chwilę będziecie mogli sami się przekonać.

Mimo że wstęp mógł nie do końca Was przekonać co do opisywanej aplikacji, musicie z całą pewnością wiedzieć, że mobilny produkt od SoftWrighters sprawdza się całkiem dobrze, choć początkowo jest dość ciężko uwierzyć. Dlaczego? Program nie posiada ładnie wyglądającego menu. Czarne tło kojarzy się przede wszystkim z amatorskimi produkcjami. W tym jednak przypadku sprawdza się doskonale, szczególnie jeśli stawia się w głównej mierze na użyteczność i prostotę.

Aplikacja oferuje nam dane dotyczące pięciu siatkarskich lig: Orlen Ligi, Plus Ligi, Serie A, SuperLigi oraz imprezy Champions League. W każdym z tych przypadków możemy śledzić terminarz rozgrywek, sprawdzać aktualną tabelę czy też zapoznawać się ze składami poszczególnych ekip.

Volleyball Messenger posiada opcję, dzięki której dodać możemy wybrany przez nas zespół do grona ulubionych. Dzięki temu mamy szybszy dostęp do danych o konkretnym klubie siatkarskim, a program automatycznie dodaje do terminarzyka osobistego mecze wybranej ekipy.

Wspominając o terminarzyku, warto z całą pewnością napisać, że mobilny produkt z tego wpisu współpracuje z systemowym kalendarzem oraz Facebookiem. Nie ma więc problemu, by informacje o jakimś ważnym meczu umieścić z poziom aplikacji w androidowym organizerze czy też udostępnić na tablicy w najpopularniejszym serwisie społecznościowym.

Niektórych z Was zainteresować też powinna ostatnia z oferowanych przez program funkcji – Wyniki Live. Pozwala ona, jak sama nazwa na to wskazuje, na śledzenie transmisji tekstowej z wybranego przez nas meczu w ramach konkretnych rozgrywek.

Volleyball Messenger znaleźć można w Google Play. Wersja bezpłatna posiada reklamy i limit na liczbę ulubionych zespołów. Wersja płatna kosztuje prawie 5 złotych i usuwa wszystkie wspomniane w poprzednim zdaniu mankamenty.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button