Halloween Pumpkins – halloweenowa gra dla najmłodszych

W tradycyjnych sklepach zaczynają już pojawiać się gadżety związane ze zbliżającym się Halloween, a w sklepie dla Androidowców –  specjalne aplikacje. Z racji tego, że do początku listopada pozostało jeszcze trochę czasu, na dzisiaj przygotowaliśmy wpis o dość łagodnej grze z pomarańczowymi dyniami w roli głównej. Drodzy Czytelnicy, przed Wami gra pamięciowa Halloween Pumpkins, która w stanie jest przerazić chyba tylko i wyłącznie najmłodszych.

We wstępie do tego wpisu przywołaliśmy dzieci nie bez powodu. Gra Halloween Pumpkins to bowiem produkcja mobilna przeznaczona głównie dla naszych pociech. Oczywiście, nikt Wam w nią zagrać nie zabroni. Jej zasady są jednak na tyle nieskomplikowane, że bardziej dojrzałych graczy po prostu mogą bardziej zanudzić na śmierć, aniżeli wciągnąć na przynajmniej kilkanaście minut.

W opisywanej tutaj aplikacji przychodzi graczowi eliminować z planszy wszystkie dostępne na niej dynie. Wbrew temu, co mogłoby się wydawać, do zrealizowania celu nie używamy w tym przypadku siekier, młotów czy pił łańcuchowych. Zamiast tego przychodzi nam łączyć takie same dynie w pary, co skutkuje ich usunięciem.

Autorzy gry umożliwili modyfikację rozgrywki. Dzięki temu możemy, na przykład, wyłączyć zakrywanie dyń (wówczas celem jest po prostu znalezienie dwóch identycznych roślin) czy limit czasowy. Tryb z kartami jest idealny dla starszych dzieci, natomiast ten drugi – dla młodszych. Prościej mówiąc, dla każdego coś dobrego.

Oprawa audiowizualna Halloween Pumpkins do najgorszych nie należy. Jest to typowa mobilna łamigłówka, tak więc grafika nie stanowi w niej istotnego elementu i nie zwraca się na nią większej uwagi. A jak ma się sprawa z dźwiękami? Brzmią całkiem nieźle, ale przerażająco to już raczej nie (chyba że dla kilkulatka).

Halloweenową grę z tego wpisu pobrać można z Google Play. Jest ona całkowicie bezpłatna, lecz w trakcie korzystania z niej wyświetlają się reklamy.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button