LiveScore – śledź na żywo wyniki swojej ukochanej drużyny

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że byłeś poza rodzinnym miastem, a chciałeś dowiedzieć się, jak idzie Twojemu ukochanemu klubowi mecz z odwiecznym rywalem? A może próbujesz swoich sił w zakładach bukmacherskich i chcesz na bieżąco sprawdzać, jak radzą sobie drużyny, na które postawiłeś własne pieniądze? Nieważne, która z opisanych sytuacji jest Tobie bliższa, bowiem i tak powinieneś zainteresować się aplikacją „LiveScore”.

„LiveScore” to program stworzony przez znany portal LiveScore.com, w którym znaleźć można bieżące wyniki zmagań sportowych z całego świata. Mimo że tego typu programów w sieci można znaleźć całe mnóstwo, wydaje nam się, że to właśnie ten opisywany przez nas jest obecnie najlepszy na rynku.

Po włączeniu aplikacji, naszym oczom ukazują się wyniki aktualnie rozgrywanych spotkań z całego świata. Do wyboru mamy nie tylko ligi piłkarskie, których jest nawiasem mówiąc naprawdę ogromna ilość, lecz także koszykarskie i hokejowe.

Również i dla fanów tenisa zespół serwisu LiveScore przygotował w swojej aplikacji specjalną zakładkę, gdzie można sprawdzać na żywo rezultaty pojedynków rozgrywanych w ramach najpopularniejszych turniejów świata.

Mimo że aplikacja LiveScore, jak sama nazwa wskazuje, nastawiona jest przede wszystkim na wyniki na żywo, można w niej znaleźć także szczegóły spotkań już zakończonych. Jak to wygląda? Po prostu klikamy na interesujący nas mecz, a program wyświetla dotyczące go szczegóły takie, jak: strzelcy bramek czy zdobywcy kartek.

Niestety, na takie „rarytasy” jak informacje dotyczące strzelców bramek nie mogą póki co liczyć fani hokeja, jednak sam fakt, że możemy w programie „LiveScore” śledzić bieżący wynik z NHL i innych popularnych lig, jest już ogromnym plusem przemawiającym za opisywanym przez nas produktem.

Oczywiście aplikację „LiveScore” można pobrać za damo. Jest ona dostępna zarówno w Android Market, jak i AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button