Little Empire – strategiczna gra MMO dla użytkowników Androida

Little Empire to gra strategiczna online, która z każdym dniem zyskuje sobie coraz większe grono fanów wśród użytkowników Androida. Na czym polega fenomen tworu studia Camel Games, że coraz więcej osób ma go zainstalowanego na swoich urządzeniach? To właśnie postanowiliśmy sprawdzić i podzielić się z Wami naszymi spostrzeżeniami.

Tak, jak już wspomnieliśmy Little Empire to gra typowo sieciowa, dlatego nie jest to na pewno dobra propozycja dla osób, które nie korzystają w telefonie z sieci lub po prostu robią to sporadycznie.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji wybieramy najpierw jedną z trzech postaci, a następnie przenosimy się do swojego królestwa, którym musimy zarządzać poprzez budowanie nowych budynków oraz tworzenie armii. 

Główną walutą w grze Little Empire są surowce takie jak kryształ i złoto. Do dyspozycji jest także jeszcze specjalny surowiec nazwany MOJO, który bardzo ułatwia gra, ponieważ pomaga przyspieszyć budowę budynku oraz kupować nam różnego rodzaju przedmioty dla naszego bohatera.

Niestety, z racji tego, że MOJO – jak już wspomnieliśmy – jest sporym ułatwieniem – można go zdobyć jedynie inwestując prawdziwe pieniądze bądź też wykonując specjalne zadania.

Oczywiście, głównym elementem Little Empire nie jest jedynie rozbudowa naszego zamku i terenu wokół niego, lecz także walka z armiami innych graczy. Co ciekawe, gra daje nam możliwość ustawiania swego rodzaju taktyki podczas bitwy, dzięki czemu możemy wygrywać niekiedy nawet z lepiej prezentującą się w teorii armią.

Do plusów Little Empire można zaliczyć również bez wątpienia zaliczyć ładnie prezentującą się grafikę. Jeśli natomiast chodzi o główne wady produkcji, to należy tu wspomnieć o dość monotonnej oprawie dźwiękowej i wspomnianych już przez nas MOJO, przez które w grze nie dominują gracze dobrzy strategicznie, lecz ci, co mogą pozwolić sobie na wydanie większej ilości prawdziwych pieniędzy.

Oczywiście sama gra jest bezpłatna i można ją pobrać z Android Marketu.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button