Androidify – stwórz własnego Androida

Przeglądając aplikacje dostępne w Android Market można znaleźć wiele użytecznych i bardzo przydatnych każdego dnia narzędzi. Od czasu do czasu można jednak natrafić na program, który na początku wydaje nam się zbędny, lecz po jakimś czasie zaczynamy dostrzegać zalety jego posiadania. Do tego typu aplikacji należy właśnie Androidify, czyli sympatyczne narzędzie do tworzenia własnych Androidów.

Pierwszy raz z Androidify zetknąłem się w telefonie mojego znajomego. Kolega pokazał mi aplikację na jakiejś weekendowej imprezie, a ja kompletnie nie mogłem zrozumieć, po co komu tego typu program w telefonie. Rozumiem możliwość rysowania czegoś na ekranie, ale coś takiego? Nie, to nie dla mnie – mówiłem wówczas.

Moja opinia na temat programu od firmy Google zmieniła się jednak dość szybko, a dokładniej mówiąc wtedy, gdy zabawa w gronie przyjaciół już się rozkręciła, a my szukaliśmy wszystkich możliwych sposobów na to, by się z czegoś pośmiać. No i to właśnie wtedy wkroczył do akcji mój znajomy, a dokładniej mówiąc jego smartfon z aplikacją Androidify.

Zasady gry były proste: jedna osoba tworzy Androida kogoś znanego nam wszystkim, a my zgadujemy kto, to. Może się to oczywiście wydawać dość nudne, ale – możecie mi wierzyć – wcale takiego nie było, szczególnie, gdy ktoś przedstawiał w postaci Androida swojego partnera albo jakiegoś nauczyciela z byłego liceum.

W Androidify mamy do wyboru wiele różnego rodzaju strojów, nakryć głowy oraz dodatków. Możemy też oczywiście zmieniać kolor skóry naszej kreskówkowej postaci, tak więc możliwości jest naprawdę sporo i na pewno każdy jest w stanie stworzyć Androida z samego siebie bądź też z wybranego znajomego.

Co ciekawe, program daje nam nie tylko możliwość tworzenia postaci, lecz także zapisywania ich i publikowania na portalach społecznościowych albo przypisywania go do zapisanych w telefonie kontaktów (to się okazało w moim gronie znajomych prawdziwym hitem).

Podsumowując, jeśli szukasz aplikacji, która umili Tobie i Twoim znajomym czas podczas imprezy, wycieczki szkolnej albo nudnym wykładzie, to z pewnością powinieneś zajrzeć do Android Market i pobrać za darmo Androidify.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button