OneTuner Pro – (nie)zwykły odtwarzacz stacji radiowych

Czy w trakcie grania albo też przeglądania internetu na swoim iPhonie bądź  iPadzie chcielibyście odsłuchiwać wiadomości, jakie na swoich profilach na Twitterze oraz Facebooku zostawili Wasi znajomi? Żaden problem. Aplikacja OneTuner Pro pozwoli Wam na to.

OneTuner Pro na pierwszy rzut oka wygląda na standardowy odtwarzacz radiowy umożliwiający swoim użytkownikom słuchanie audycji z całego świata. Nie trzeba jednak długo „grzebać” w funkcjach opisywanego programu, by dopatrzeć się w nim opcji, jakiej na próżno szukać w pozostałych tego typu aplikacjach. Wspomnianą opcją jest kreator własnego radia, w którym możemy na bieżąco odsłuchiwać, jakie posty na swoich tablicach w portalach społecznościowych umieścili nasi znajomi.

Synchronizacja programu od WORKAS z Facebookiem oraz Twitterem trwa dosłownie kilkanaście sekund. Wystarczy raz zalogować się z poziomu aplikacji na swoje konta i… wszystko gotowe. Na koniec pozostaje nam już tylko wybranie lektora, który będzie odczytywał wiadomości. Wybór jest bardzo duży, a wśród wszystkich dostępnych głosów można natrafić także na te obsługujące język polski, za co twórcom programu należy się pochwała.

Wirtualna sekretarka dla „fecebookowiczów” działa nie najgorzej. Czytanie polskich znaków nie sprawia lektorom żadnego problemu. Niestety, głosy brzmią dość sztucznie. Czasem trzeba się więc dobrze wsłuchać, by dowiedzieć się, co dosłownie nasz znajomy miał na myśli, publikując taki czy inny wpis.

Poza opcją odczytywania wiadomości z portali społecznościowych, OneTuner Pro oferuje też odtwarzacz tradycyjnych stacji radiowych. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie – do wyboru są tysiące stacji z całego świata, w tym także kilkadziesiąt z Polski.

Do inferfejsu opisywanej aplikacji nie mamy najmniejszych zastrzeżeń. Program nie został wyposażony w zbędne udziwnienia, dzięki czemu korzystanie z niego nie jest w żaden sposób skomplikowane.

OneTuner Pro pobrać można z AppStore. Aplikacja kosztuje niecałe 4 złote.

Ocena AppsBlog.pl: 4/5

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button