Super Snake 3D – ulepszona wersja hitu z pierwszych telefonów

Mimo że producenci gier oferują w AppStore i Google Play wiele nowoczesnych, trójwymiarowych aplikacji, popularny Snake wciąż potrafi skutecznie zabić nudę. Nie wierzycie? Przekonajcie się sami, instalując i sprawdzając możliwości oferowane przez grę Super Snake 3D.

Mimo że minęło już sporo czasu od debiutu pierwszych telefonów marki Nokia, za pomocą których można było grać w mobilnego Snake’a, wirtualna zabawa polegająca na karmieniu niezwykle długiego gada cały czas jest na topie. Oczywiście, zmieniła się znacznie jej oprawa graficzna, a także dodano do niej kilka trybów rozgrywki, ażeby rozpieszczani przez producentów gier ludzie przez przypadek nie postanowili zrezygnować ze Snake’a na dobre.  To, co jednak powinno w niej pozostać, pozostało i spełnia swoją rolę wzorowo.

Opisywana w tym wpisie gra studia YoYo Games oferuje graczom rozgrywkę na 100 różniących się od siebie poziomach, które znajdują się na 5 kolorowych wirtualnych światach. Na każdym z leveli naszym zadaniem jest – rzecz jasna – nakarmienie węża i unikanie wszelkiego rodzaju pułapek. W tym przypadku poza standardowymi ścianami labiryntów występują także ruchomi przeciwnicy, co utrudnia zadanie, lecz skutecznie urozmaica rozgrywkę.

Super Snake 3D posiada globalny ranking wyników, dzięki czemu możemy porównywać osiągane przez siebie rezultaty nie tylko ze znajomymi, lecz także z graczami z całego świata. W trakcie gry do odblokowania jest całkiem pokaźna ilość achievementsów, które mobilizują nas do trenowania i zdobywania jeszcze lepszych wyników punktowych.

Poza standardowym trybem jednoosobowym, smartfonowo-tabletowy Snake oferuje również Multiplayer. Dzięki niemu na jednym urządzeniu mogą ze sobą rywalizować dwie osoby. Jest to znakomita propozycja dla tych, którzy dużo czasu spędzają ze znajomymi kochającymi wirtualną rozrywkę.

Oczywiście, Super Snake 3D wygląda dużo lepiej od swojego przodka znanego z Nokii 3310. Zastosowana w nim grafika robi bardzo pozytywne wrażenie od samego początku, tak więc opisywaną produkcją powinni zainteresować się także i ci bardziej wymagający gracze, którzy nie pamiętają już telefonów bez kolorowego wyświetlacza.

Grę z tego wpisu pobrać można za około 12 złotych z AppStore oraz Google Play. Czy warto? Zdecydowanie tak!

Ocena AppsBlog.pl: 5/5

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button