Easy Sleep – dla rodziców małych miłośników suszarek

Małe dzieci nazywane są przez niektórych miłośnikami głośnych suszarek, ponieważ to właśnie przy dźwiękach tego urządzenia wielu maluchów usypia z lepszym efektem niż w przypadku, gdy mama śpiewa im łagodną dla ucha kołysankę. Dla rodziców tego typu pociech stworzona została właśnie aplikacja „Easy Sleep”, która pozwala na odtwarzanie m.in. odgłosów wybranego przez nas sprzętu RTV.

Jak potwierdziły różne badania naukowe, niektóre z na co dzień używanych przez nas przedmiotów emitują specjalny dźwięk, tzw. „biały szum”, który przypomina maluszkowi środowisko prenatalne i pozwala mu na szybsze oraz spokojniejsze zasypianie.

Do tej pory wielu rodziców decydowało się na zakup dodatkowej suszarki specjalnie dla swojej pociechy albo płyty z odgłosami wydawanymi przez przedmioty użytku codziennego. W dzisiejszych czasach jest to już jednak niepotrzebne ze względu na wydaną aplikację „Easy Sleep”.

To niezwykle oryginalne narzędzie pozwala nam na odtwarzanie w telefonie czterech „przebojów”, najpopularniejszych wśród maluchów: dźwięku odkurzacza, suszarki oraz szumu morza i strumienia deszczu.

Dzięki „Easy Sleep” nie będziemy więc musieli już nigdy więcej wydawać pieniędzy na dodatkowy sprzęt pozwalający naszemu dziecku na spokojniejsze zasypianie, a przy tym zaoszczędzimy pieniądze na rachunkach za prąd i unikniemy jakiegokolwiek ryzyka wypadku z urządzeniem elektrycznym w roli głównej.

Co ciekawe, aplikacja przygotowana przez JOJO Mobile oferuje również opcję, dzięki której wybrany przez nas dźwięk zostanie włączony w momencie, gdy dziecko zacznie płakać.

Z pewnością wielu rodziców doceni „Easy Sleep” także dlatego, że jest aplikacją bezpłatną, którą można pobrać bezpośrednio z  Marketplace.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button