Taxity – zamawianie taksówki jednym kliknięciem i wiele więcej

Chcesz wrócić do domu taksówką, ale nie za bardzo wiesz którą korporację wybrać lub zwyczajnie nie znasz numeru telefonu? A może zgłodniałeś i chciałbyś zamówić coś z dowozem do domu?  Za pomocą bezpłatnej, stworzonej na smartfony aplikacji „Taxity” możesz te wszystkie czynności wykonać za pomocą jednego, prostego kliknięcia. I co najważniejsze – na wszystkich urządzeniach z iOS-em, Androidem i systemem Windows Phone.

„Taxity” to polska aplikacja, która – za pomocą danych GPS – lokalizuje nas i wyświetla oferty usług, z których najczęściej korzystamy na co dzień.

Za pomocą tego przejrzystego i prostego w obsłudze programu możemy bez najmniejszego problemu porównać ceny taksówek oraz jedną z nich zamówić za pomocą jedynie jednego kliknięcia. Aplikacja ceny za jeden kilometr sortuje nam rosnąco, dlatego sam wybór idealnej dla nas korporacji zajmuje najczęściej dosłownie kilka sekund.

Samo „Taxity” to jednak nie tylko opcja pozwalająca na zamówienie taksówki. To także niezbędnik dla każdego, kto lubi od czasu do czasu zamówić sobie jedzenie z restauracji czy baru oferującego dowóz do domu.

Dzięki polskiej aplikacji, użytkownik może nie tylko sprawdzić numery telefonów pizzerii, restauracji czy barów, lecz także przejrzeć aktualne oferty promocyjne czy menu – co jest zupełną nowością na naszym rynku i na pewno pozytywnie wyróżnia „Taxity” z tłumu innych aplikacji na najpopularniejsze systemy operacyjne na urządzenia mobilne.

Co bardzo ważne, „Taxity” pozwala nam także na dodawanie opinii o wybranych restauracjach oraz czytanie recenzji innych, dzięki czemu możemy być pewni, że zawsze dokonamy dobrego wyboru.

Obecnie baza programu obejmuje 200 miast w Polsce i 900 różnych korporacji.

Jak już wspomnieliśmy, „Taxity” jest bezpłatne. Można je pobrać – w zależności od posiadanego systemu – z Android Marketu, AppStore bądź Marketplace (póki co w wersji testowej).

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button