„Anomaly: Warzone Earth” dostępne w Android Market!

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy chcą pograć w polską produkcję „Anomaly: Warzone Earth”, lecz nie mają dostępu do urządzenia pracującego na iOS-ie. Od wczoraj, to jest od wtorku 24 stycznia, hit stworzony przez 11 bit Studios pojawił się w Android Market i można go stamtąd pobrać już za niecałe trzynaście złotych.

„Anomaly: Warzone Earth” to gra akcji, w której znaleźć można również wiele elementów zaczerpniętych z typowo strategicznych produkcji. Do jej największych zalet zaliczyć można bez wątpienia bardzo ładnie prezentującą się oprawę graficzno-dźwiękową oraz wysoki poziom trudności.

Jeszcze do niedawna ten polski produkt dostępny był jedynie dla użytkowników sprzętu z iOS-em, to jednak zmieniło się dokładnie 24 stycznia, kiedy to „Anomaly” oficjalnie pojawiło się w ofercie aplikacji dostępnych w Android Markecie.

Wersja „Anomaly: Warzone Earth” stworzona na zielony system niczym nie różni się od tej przeznaczonej na produkty firmy Apple, dlatego więcej szczegółów na temat najpopularniejszego produktu 11 bit Studios przeczytacie w tej recenzji zamieszczonej na łamach naszego blogu.

Jak już wspomnieliśmy, najnowszą odsłonę „Anomaly: Warzone Earth” możecie znaleźć w Android Markecie, a cena za nią wynosi niecałe trzynaście złotych. Czy to dużo? Wydaje nam się, że nie, biorąc pod uwagę ile godzin rozrywki oferuje nam twór 11 bit Studios.

Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close