„Anomaly: Warzone Earth” dostępne w Android Market!

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy chcą pograć w polską produkcję „Anomaly: Warzone Earth”, lecz nie mają dostępu do urządzenia pracującego na iOS-ie. Od wczoraj, to jest od wtorku 24 stycznia, hit stworzony przez 11 bit Studios pojawił się w Android Market i można go stamtąd pobrać już za niecałe trzynaście złotych.

„Anomaly: Warzone Earth” to gra akcji, w której znaleźć można również wiele elementów zaczerpniętych z typowo strategicznych produkcji. Do jej największych zalet zaliczyć można bez wątpienia bardzo ładnie prezentującą się oprawę graficzno-dźwiękową oraz wysoki poziom trudności.

Jeszcze do niedawna ten polski produkt dostępny był jedynie dla użytkowników sprzętu z iOS-em, to jednak zmieniło się dokładnie 24 stycznia, kiedy to „Anomaly” oficjalnie pojawiło się w ofercie aplikacji dostępnych w Android Markecie.

Wersja „Anomaly: Warzone Earth” stworzona na zielony system niczym nie różni się od tej przeznaczonej na produkty firmy Apple, dlatego więcej szczegółów na temat najpopularniejszego produktu 11 bit Studios przeczytacie w tej recenzji zamieszczonej na łamach naszego blogu.

Jak już wspomnieliśmy, najnowszą odsłonę „Anomaly: Warzone Earth” możecie znaleźć w Android Markecie, a cena za nią wynosi niecałe trzynaście złotych. Czy to dużo? Wydaje nam się, że nie, biorąc pod uwagę ile godzin rozrywki oferuje nam twór 11 bit Studios.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button