Tiny Tower – prosta gra, od której nie sposób się oderwać

„Tiny Tower” to kolejna aplikacja, o której powinien przynajmniej usłyszeć każdy posiadać smartfona. Ta prosta, lecz bardzo wciągająca gra, uznawana jest za jeden z największych hitów na iOS-a i Androida, mimo że nie może się pochwalić się ani ciekawą grafiką, ani też setkami poziomów do przejścia. Co więc jest w niej takiego, że każdego dnia ściągają ją setki ludzi z całego świata? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w tym wpisie.

Zacznijmy od przedstawienia zasad samej produkcji. Rozgrywkę rozpoczynamy jako osoba, która chce pomnożyć swój niewielki majątek poprzez otworzenie biurowca z różnego rodzaju mini-biznesami. Do dyspozycji mamy kilka branż: usługi, rekreacja, handel, kreatywność oraz żywność.

Oczywiście na samym początku nie możemy otworzyć wszystkich możliwych biznesów, ponieważ do uruchomienia każdego z nich potrzebni nam są nie tylko ludzie do pracy, ale także pieniądze na rozbudowę budynku. Oznacza to więc, że im więcej mamy pieniędzy, tym większy budynek możemy tworzyć, a co za tym idzie w naszym biurowcu będziemy w stanie uruchomić większą ilość własnych działalności gospodarczych.

Wszystko wydaje się proste, lecz naprawdę takie nie jest, bo żeby stać się prawdziwym „rekinem biznesu” w Tiny Tower trzeba się niekiedy bardzo wiele namęczyć i wykształcić w sobie zmysł prawdziwego inwestora.

Poza wspomnianymi już różnego rodzaju mini-biznesami, istnieje też możliwość zdobywania pieniędzy w inny sposób. Wirtualną walutę można otrzymać m.in. za każdego zatrudnionego pracownika oraz wożenie specjalnych gości windą (od czasu do czasu możemy tutaj liczyć także na bonusy).

Z racji tego, że gra jest bezpłatna, wiele osób może pomyśleć, że w trakcie rozgrywki trudno jest coś osiągnąć, nie wykupując przy tym żadnych bonusów za prawdziwe pieniądze. Nic bardziej mylnego. Tiny Tower zaskoczyło nas właśnie przede wszystkim tym, że jest całkowicie darmowe i tak naprawdę można sobie w nim bez najmniejszego problemu poradzić bez wykupowania jakichkolwiek dodatków za realną walutę.

Tiny Tower dostępny jest w Android Marketu oraz AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button