Zombie Gunship – kolejna gra z zombiakami w roli głównej

Gier z zombie w roli głównej raczej nie bylibyśmy w stanie policzyć na palcach obu rąk, mimo to w Android Market czy AppStore każdego dnia można znaleźć ciekawą propozycję dla fanów tych złych, zielonych stworów. Dzisiaj postanowiliśmy przedstawić Wam grę „Zombie Gunship”, w której znowu rolę główną znów odgrywają zombie, lecz tym razem niszczymy ich w inny sposób, niż w pozostałych grach dostępnych na rynku.

Fabuły gry „Zombie Gunship” nie możemy Wam przedstawić, a wszystko dlatego, że jej po prostu nie ma. Włączając grę nie dowiadujemy się niczego o naszym bohaterze czy celu, który on wykonujemy. Możemy się tylko domyślać, że po raz kolejny chodzi o to, by uratować ludzkość przed zagładą.

Zadanie, jakie mamy do wykonania w „Zombie Gunship” jest proste do wyjaśnienia. Latamy samolotem nad bunkrem, do którego chcą dostać się wszystkie żywe istoty (pewnie ze względu na wspomnianą już przez nas apokalipsę, która ma zakończyć się zagładą naszego gatunku) – wśród nich również zombie.

Dalszej części nie trudno się domyślić, musimy strzelać do nieproszonych gości oraz umożliwiać wejść do bunkra każdemu człowiekowi.

Grafika nie jest jednak mocną stroną opisywanej przez nas produkcji, dlatego możemy w niej odróżnić ludzi od zombie tylko i wyłącznie po kolorze (białym kolorem oznaczono ludzi, natomiast czarnym – zombie).

Nieważne, że wszyscy chodzą w taki sposób, jakby byli nieco pijani. Jeśli chcemy grać w „Zombie Gunship” musimy się po prostu do tego przyzwyczaić, że niektóre elementy gry nie są idealne.

Mimo wszystkich wad, produkcję firmy Limbic Software można polecić z czystym sumieniem każdemu, kto szuka sposobu na nudę, ale nie takiego, który potrafi zainteresować na kilka godzin.

„Zombie Gunship” można pobrać z AppStore. W momencie dodawania tego wpisu, na tę produkcję nałożony był specjalny 50-procentowy rabat, co oznacza, że jego cena wynosiła 0,79 €.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button